Jump to content
Българският форум за музиканти

Първия ми фюжън


DREAMMIND

Recommended Posts

Ще си изям г..а ако вече е пускан този трак, вчера го чух и драснах едно тейкче наживо, понеже не можем да се разберем с камерата е само саунда.

 

Трака: http://www.guitarbackingtrack.com/play/jamtracks/fusion_backing_track_-_thinking_of_nicky.htm

 

Моя опит:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, много се радвам, че ти е харесало. :godbless:

Дано се включат още хора, че като гледам какво стълпотворение е сега.:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, супер яко сте забили. На работата си въртях парчето няколко пъти.

@ciriljhonson - Супер як тон ман и много готина импровизация, накокоши ми се кожата като слушах, много от душа изсвирено.

@emo_tion1- Ман така си го лепнал това пиано, че не личи че е свирено върху бекинг трак, просто си звучи като готово миксирано парче. Също много готина импровизация, много стилово- правдоподобно, чиста музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, супер яко сте забили. На работата си въртях парчето няколко пъти.

@ciriljhonson - Супер як тон ман и много готина импровизация, накокоши ми се кожата като слушах, много от душа изсвирено.

@emo_tion1- Ман така си го лепнал това пиано, че не личи че е свирено върху бекинг трак, просто си звучи като готово миксирано парче. Също много готина импровизация, много стилово- правдоподобно, чиста музика.

Ако искаш да научиш как се свири fusion трябва да почнеш да учиш bebop фрази и хармоний иначе става просто поп-рок парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега по-горе написа нещо интересно та се сетих за този цитат; в превод

"Не е важно какво свириш. а как го свириш. Всичко звучи добре ако го фразираш добре"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам много от тези неща.... фюжън или не?! :blush:

Музиката изсвирена от вас, много ми хареса! Нежна, мелодична, предразполагаща много чувствени импровизации! :Piano::virtuoz:

Така че, каквато и да е, то тя е хубава /според мен/!

Благодаря ви, за приятните мелодии!!! Удоволствието беше мое! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.