Jump to content
Българският форум за музиканти

Slammer Guitars


Evtim Djerekarov

Recommended Posts

Както евтиния вариант на Fender е Squier, а Epiphone е евтиния Gibson, Така Slammer е по-бюджетния Hamer. Аз до сега съм пробвал 2 китари Slammer, и съм останал с доста добри впечатления от тях. Изработката им е прецизна, от добри материали са, лакът е реактивен и много твърд, с много добро отражение,хардуера им не е лош, адаптерите са парафинирани.

Има един модел с 2 хъмбъкера и един сихгъл койл адаптер, с лицензен флойд, който ми много ми хареса. Цената му е някъде около 500 лв. ПРеди време ги продаваха в магазина при консерваторията, сега би трябвало пак да ги намерите там. Според мен това е една добра китара за всички почитатели на Ibanez. Звука е същият, качеството е малко по-добро, и то при по-ниска цена.

 

Ако някой друг е пробвал такива китари, да сподели, и да си каже мнението.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефто- май имаше такава тема за сламерите

аз лично бих се хвърлил на Хамер - ама това е друга тема-и доста повече пара

(мечта ми е да имам Хамер като на Върнън Рийд- и то вече от много години на сам - особенно ме кефи Айнщай модела - Е=мс на 2)

пробвах един сламер и съм на мнение, че Епифона който продадох - като друг бюджетен вариант е много по добър

идеята е, че това е мойто мнение - продиктувано от това, че съм пипал само един сламер-може тези дето ти си пробвал да са били по добри - пък и всеки от нас преценява различно китарите - аз пробвах един зелен 2 НВ, 1 сингъл и без тремоло -стринг тру бади -и даже мислех сериозно да го взимам - но се отказах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри са китарките. Преди време, като се водех дистрибутор, пробвах две и останах доста доволен. Не съм ги изследвал кой знае колко обстойно, но мога да кажа че поне тези които пробвах нямаха никакви дефекти, бяха удобни и с добър звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

http://www.slammerguitars.com/guitars.cfm

 

Ето сайта им!

 

Ето я и моята любимка от тази марка.

http://www.elderly.com/items/30U-10073.htm

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ох имах честа на времето един ден да свиря на такава(много трудно се отделих от нея) Наистина добри китари обаче $ :metalist: не си заслужава според мене.

Редактирано от Jeff Beck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, бе не са скъпи. Тая горната, дето съм и дал снимки е 500 лв.

Не друго имах предвид че на тази цена може да си земеш и нещо по добро. А тази която си дал наистина си заслужава парите и аз лично бих ги дал за нея но има някои модели които имат висока цена за класа си (може и наистина да са добри но като не съм свирил) за която има и по добри оферти но това вече е въпрос на личен избор. Аз лично бих свирил на такава китара :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и друго се сетих, че има хора които не са я чували марката и си казват по добре за тези пари да си зема някои Jаckson ibanez или нещо от този сорт, което определено звучи по добре, но това зависи и от модела на китарата, обеден съм че тази китарка е много по добра от ниските серии на някои от големите производители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, бе не са скъпи. Тая горната, дето съм и дал снимки е 500 лв.

Не друго имах предвид че на тази цена може да си земеш и нещо по добро. А тази която си дал наистина си заслужава парите и аз лично бих ги дал за нея но има някои модели които имат висока цена за класа си (може и наистина да са добри но като не съм свирил) за която има и по добри оферти но това вече е въпрос на личен избор. Аз лично бих свирил на такава китара :blink:

я кажи кое е това по-добро за тия пари? интересно ми е просто да чуя :rolleyes: имам чувството че пишеш половин час и в крайна сметка не успяваш да се изкажеш добре :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя случай си прав неможах да обясня добре, но замисъла ми беше от сорта че повечето хора като я чуят тая марка нищо не им говори и предпочитат по евтините модели на по големите компании. Това имах предвид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа пичове, аз съм с такава!

Супер ме кефи :( и я зех за 410-20 лв !!!

Не разбирам.....но флойда е читав....... шибам,млата па той се държи!!! :(

Па за звука....... добър е ........... най-малкото което е........

Дайте тиа дни ще постна некфо записче да я чуете ако имате желание B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.