Jump to content
Българският форум за музиканти

Rockada - Everithing You Need


Кефи ли ви парчето?  

24 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Лелеее... Монката пуснал шкембе ? :hysterical:

Минчев, не сме се виждали от 10-тина години...

 

Парчето е хубаво. Малко се притеснявах в началото, че не сте излезли от шаблоните на соц-рок-а, но не е така. Песента е мелодична, разнообразна - с клавирите и с тия засечки. Мелодията на вокала грабва, припева е хубав и запомнящ се - има всички предпоставки за хит! Басиста КЕФИ - (това много рядко го казвам, за съжаление) - хем бас линията му е яка, хем високите му гласове са яки, хем си изживява това, дето го свири и пее... Това последното е важно, щото един много голям процент групи си свирят нещата, все едно не им пука, и си гледат у грифовете да не им изпадне някое прагче. Ако не вярваш в това, дето го свириш - кво праиш на сцената ?

 

От мен - голямо врачанско БРАВО !

 

(само Мони разваля леко впечатлението на финала, дето си разлиства текстовете)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по Скайповете писах какво що, но щом им тема и у Форума ще се отбележа.

Харесва ми доста! Но си иска китарно солце вместо това дефолтното. И ще стане 6!

 

Да, Ники рулира, супер фънки груувец е избарал. Това бе първото, което ми направи впечатление като я слушах песента! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е добре , но звука от таз камера не дава най-добра представа за него!

Фен съм на групата от няколко години и се радвам ,че продължават да творят!Темата свирена от клавира би могла да се изсвири от китарата на Минчев-да смените ролите !

Запишете го в студио това и пак го пуснете да го чуем!

Поздрави!

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата свирена от клавира би могла да се изсвири от китарата на Минчев-да смените ролите !

 

Не пипай там ! ;-) Най-трудното за един китарист е да се научи да свири МАЛКО ! Така е идеално - с минималистичните китари се оставя парчето на диша...

Баси припева как ме кефи ! Басиста бих го черпил бири докато падне под масата ! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Темата свирена от клавира би могла да се изсвири от китарата на Минчев-да смените ролите !

 

Не пипай там ! ;-) Най-трудното за един китарист е да се научи да свири МАЛКО ! Така е идеално - с минималистичните китари се оставя парчето на диша...

Въпреки, че съм китарист и наистина в началото имахме спор в групата за това, сега се съгласявам с мнението на Demiurg, че така си е добре.

Редактирано от ivo_minchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

В това, което е написал Demiurg се съдържа по-голямата част и на моето мнение:)

 

Много приятно парче. Мерси, че го споделихте!

Мисля си, че темата на кийборда (след припева на 1:46) - особено изсвирена с тези цигулкови звуци, както и тези вокални хармонии, изпяти с такова вибрато връщат песента назад във времето. Честно казано така ми звучи като хард рок парче от 90те с модерен басист . Фразирането на вокалиста също дава възможност за по-модерен (малко по-фънки и по-малко класически хард рок) аранжимент. thumbs_up.gif

Нямам идея обаче каква е целта стилово?И особено като не съм ви слушала другите парчета, може би подобна модернизация би била неуместна за групата...

На мен лично песента би ми харесала повече ако тези елементи се модернизират green_angel.gif.

Заради това избирам втория възможен отговор.

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.