Jump to content
Българският форум за музиканти

Повредено кубе Fender Frontman 15R


Recommended Posts

Ти тая тема защо точно я пусна? Зададе уж въпрос на който сам си отговори. Заяде се с човек доказан с отнощение и компетентност и сега продължаваш да го правиш. Каква ти целта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Общите приказки и лафове", които ти е написал колегата, макар и "общи" са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ за да функционира правилно усилвателя. Не виждам причина ТДА2050 да не работи нормално, но ако проблема е само в нея- присади друг усилвател и си свиркай, поне усилватели дал Господ! Естествено трябва да съобразиш някои неща, но като гледам си "навътре с проблематиката" и едва ли ще срещнеш трудности при реализирането. Най- малкото от чуждоезичните форуми ще помагат с конкретни напътствия от аматьор- очевидец, как да си решиш проблемите.УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста полезна тема, аз също имам такова кубенце и ще внимавам много да не ми гръмне :punk_guitar:

Редактирано от Velius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти тая тема защо точно я пусна? Зададе уж въпрос на който сам си отговори. Заяде се с човек доказан с отнощение и компетентност и сега продължаваш да го правиш. Каква ти целта?

 

Целта ми е ясно посочена в първия пост, ако не те мързи можеш да хвърлиш едно око :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата следя от първия момент! Още тогава получи отговор на въпроса, а в последствие ти сам стигна до проблема. Не търся заяждане така, че можеш да не ми отговаряш! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама знаеш ли пък как ми пука? Моето домашно кубенце е същото дръвце, но с DSP (процесор), и не ми прави никакви проблеми. Само хладилник не съм включвал в него. За сметка на това съм ремонтирал доста бройки, употребявани неправилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на темата си оправих моето кубе. ,,Заболяването,, беше същото със същите симптоми. Бях го приготвил да го нося на ремонт, когато прочетох темата, два дни по късно вече имах интегралката и сега я смених. Ръкопляскам с високо вдигнати ръце на Stabilnia, определено ми помогна и предполагам тази тема ще помогне и на други, защото това което ми направи и на мен впечатление е , че фендер са използвали наистина интеграла куча марка и другото, което е, за по добър контакт между интегралта и пластината под нея, не са сложили някаква читава термо лепенка, а нещо което наподобява хартия. Но това е положението , при този нисък клас кубета, не бива да очакваме ,, да са златни,,.

И едно малко отклонение от темата, (просто няма как да не го споделя). Купих си интеграла от тук, но за всеки случай си поръчах и една от фарнел.

Поръчах я вчера вечерта, и за най голямо мое учудване , днес следобеда беше при мен, заедно с още 30 компонента. Та идеята ми беше, че нема как да ги стигнем ни американци, ни англичани, след като последните ми приемат заявката , правят, изпращат и тя пристига при мен за по малко от 24 часа.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.