Jump to content
Българският форум за музиканти

ода за танцуващия мъж


Recommended Posts

Еми това е последно каквото изтаковахме с авансадо... Записът е от репетиция и пеенето не е така лирично, както би трябвало, но ще си взема урок!

 

:godbless:

 

Кажете как ви се струва, момчета? :pray:

 

едит: А, да бе - казва се "Припомни ми" (тоест, припомни ми защо нямам друга любов и .т.н)

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те чувам за първи път как пееш,звучиш добре и гъзарски малко :cheers:

Трябва да се синхронизирате с бенда и да постваш повече неща.

Давайте смело,поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко, много яко, много яко!!! Пееш супер яко, пък и песента е страхотна... Особено имайки предвид тематиката й! А и текста е готин :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivan:

Какво да направя - явно се оформяме като група стари гъзари :rolleyes: В интерес на истината, това пеене е заради българския текст. Не съм много свикнала да пея на български и неволно си променям цялата постановка. Отгоре на това се надвиквам с инструментите, а не бива така.

 

(Още авторска музика има на сайта ни в раздел реалност)

 

CorvusCorax:

Радвам се, че си обърнал внимание на текста, защото песента е посветена на такива като тебе :virtuoz: Поздрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теа от Soundclick искат регистрация. :rolleyes:

Качвайте ги тез песни фъф GMail-a.

Да, да - изпратено в gmail :virtuoz: То беше уж за повече удобство в саундклик, да не се тегли, ама... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CorvusCorax:

Радвам се, че си обърнал внимание на текста, защото песента е посветена на такива като тебе :) Поздрав!

Абе и аз така си помислих, ма ме досрамя да си кажа... Ами, яка е песена и това си е:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китариста му кажете...да си намери некво друго занимание.Мъъъъъъъкаааааааааааааааа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е последно каквото изтаковахме с авансадо... Записът е от репетиция и пеенето не е така лирично, както би трябвало, но ще си взема урок!

 

:D

 

Кажете как ви се струва, момчета?  :P

 

едит: А, да бе - казва се "Припомни ми" (тоест, припомни ми защо нямам друга любов и .т.н)

Такааа... Малко звучи сякаш бенда и певицата свирят две различни песни :violin: :headbang:

но и двете са готини ;)

Редактирано от бутео
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... Малко звучи сякаш бенда и певицата свирят две различни песни :violin: :)

но и двете са готини ;)

Ау, вражески агент такъв :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.