Jump to content
Българският форум за музиканти

колан за ел китара


пепел

Recommended Posts

Да попитам някои от варна на кои магазин има колани за електрическа ама наи натънко къде са?Търсих в саитовете но няма инфо.На factor знам,че по принцип са им скъпи.На dinacord също само за xxxx и новия forte music нямам понятие.А то дали тия наи евтините ще са кофти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коланите на Planet Waves не са зле.Имам такъв от 6 лева за електро-акустичната ми.Ползвам го от 2 месеца и не е мръднал.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А и забравих да попитам даите някои програма тунер демек за настроиване на китара или online

И този колан от кои магазин си си го зимал?

Редактирано от пепел
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Musicworld.bg демек Dynacord

AP Tuner върши работа за настройка.

Ами пробвах този ап тунер ама неми върши работа не настроива или др път нищо не отчита като го пусна.Сложих си нови драивъри на sound картата пак така.Може и от кабела ми дето го свързвам към компа щото е един тънък такъф и малко калпъв.Препоръчаите някои др тунери пак така с отчитане дето е не само по звук да трябва да настроивам.

А кое гнездо е line in щото досега само през микрофона я свързвам китарата?

Редактирано от пепел
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как така като китарата я включваш в изхода за микрофона, включваш и микрофона? Явно си се опитал да я настроиш без да я включваш. А така не става. Трябва да си включиш китарата в line-in (синия изход) и микрофона също да е включен. После микрофона трябва да отчита звука от колонките.

П.П. ако свириш с Guitar Rig, трябва да си заглушил микрофона, иначе няма да се чува звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как така като китарата я включваш в изхода за микрофона, включваш и микрофона? Явно си се опитал да я настроиш без да я включваш. А така не става. Трябва да си включиш китарата в line-in (синия изход) и микрофона също да е включен. После микрофона трябва да отчита звука от колонките.

П.П. ако свириш с Guitar Rig, трябва да си заглушил микрофона, иначе няма да се чува звук.

Начи тряба да си ползвам и слушалките дето на тях е микрофона че да ми отчете ясно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как така като китарата я включваш в изхода за микрофона, включваш и микрофона? Явно си се опитал да я настроиш без да я включваш. А така не става. Трябва да си включиш китарата в line-in (синия изход) и микрофона също да е включен. После микрофона трябва да отчита звука от колонките.

П.П. ако свириш с Guitar Rig, трябва да си заглушил микрофона, иначе няма да се чува звук.

Начи тряба да си ползвам и слушалките дето на тях е микрофона че да ми отчете ясно :D

Не знам как си ги включил, но ето как са моите: в синия (line-in) е китарата, в зеления са колонките (слушалките), а в розовия е микрофона.

Ето и снимка: 3249598L.jpg

и ето кои са изходите:

3249599j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как така като китарата я включваш в изхода за микрофона, включваш и микрофона? Явно си се опитал да я настроиш без да я включваш. А така не става. Трябва да си включиш китарата в line-in (синия изход) и микрофона също да е включен. После микрофона трябва да отчита звука от колонките.

П.П. ако свириш с Guitar Rig, трябва да си заглушил микрофона, иначе няма да се чува звук.

Начи тряба да си ползвам и слушалките дето на тях е микрофона че да ми отчете ясно :D

Не знам как си ги включил, но ето как са моите: в синия (line-in) е китарата, в зеления са колонките (слушалките), а в розовия е микрофона.

Ето и снимка: 3249598L.jpg

и ето кои са изходите:

3249599j.jpg

Сори, грешно съм те разбрал. :icon_shithappens:

А слушалките, които са с микрофон, не са ли с 2 кабела (един за микрофона и един за слушалките)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.