Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 studio UX 2


Ashandarey

Recommended Posts

Здравейте, четох доста по въпроса но никъде няма особено точни отговори на които да смятам че мога да разчитам, затова имам следните въпроси,

1.Software-а към нея който е много хвален навсякъде по какво реално превъзхожда останалите в подобни ?

2 Абстрахирайки се от него какви са реално преиумуществата му за записване на китара спрямо примерно нормална външна аудио карта от същия ценови клас (M-Audio fast track pro (примерно))?

3.Мога ли да си я ползвам като усилвателче за слушалки,ако се реша да си взема висок клас слушалки ?

4 Знам че разликата между firewire 800 и usb 2 реално не е много голяма - възможно ли е да се използва целия капацитет нa usb-то записвайки от максимум 2 канала едновременно ? (реално въпроса е дали firewire-a си заслужава повече)

5.Има ли хора които да са ползвали картата ? Отзиви ?

6.Сумарното чадо на тези и още няколко въпроса - заслужава ли си да я взимам, взимайки в предвид какво мога да взема на същата цена (+- 50 лв)

 

Съжалявам за сигурно глупавите въпроси,но темите които намерих не бяха достатъчно изчерпателни,а въпреки огромното си желание да схвана всичко,за да стане трябва да започна от основите на звуковата техника за които в момента нямам време.

 

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, гледах я тази тема вчера и реших да не пиша. Днес пак ми се мерна и не издържах.

Честно казано не знам от къде да почна?!?!? Това е една от темите в които като не знаеш как да зададеш въпроси - няма да получиш и отговори...

 

1.Software-а към нея който е много хвален навсякъде по какво реално превъзхожда останалите в подобни ?

Ако очакваш някой да направи сравнение между всички софтуери, които са над 50 - жестоко се лъжеш. А ако смяташ, че има 2 вида софтуер - този на Лине6 и останалите - пак много се лъжеш.

 

3.Мога ли да си я ползвам като усилвателче за слушалки,ако се реша да си взема висок клас слушалки ?

Това какво значи, че дори не си я погледанл на външен вид за да видиш има ли изход за слушалки????

 

 

Пич, колкото и да ми се иска не мога да ти помогна... сори...

задай някакви нормални въпроси и поне погледни външния вид на картата и сайта на производителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно 1 си напълно прав,затова го променям на "с какво превъзхожда guitar rig ?" (с който съм работил известно време и си имам идея за възможностите му)

колкото до 3 съм го виждал и знам че има изход за слушалки и знам че би трябвало да е логично да върши тази работа,но тъй като не разбирам ама въобще как работи,реших да си постна въпроса за сигурност :?

иначе си знам че въпросите ми не са особено умни,но последния път когато дълбах за нещо което исках да си купя заседнах 1 месец да го изучавам из основи и да чета по различни форуми ,а сега просто нямам такова количество време и затова се допитвам до вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.