Jump to content
Българският форум за музиканти

Акордчета в 7/8


kirilsat

Recommended Posts

Получило се е супер на две китари.

И соло и ритъм трака ме кефят на макс.

 

Ако има компилация с най-добро от джемовете на форума, без да съм слушал всичко и методично, това трябва да влезне.

За мен на две китари е супер и няма нужда от повече инструменти.( И така изпълнено разбира се:))

 

Даже, ако Ви се занимава(разписва) може да го направите и като урок за просто смъртните.;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти :)

Би ли написал какво се случва с акордите след смяната на темпото (т.е. след като седмицата се сменя около 0:46). Така на първо просвирване ми се стори, че са първо Dm7, после E7 и накрая A7, но все пак ще е добре да кажеш ти как са точно :)

 

Поздрави

 

Привет! :cheers2:

Така са, само си пропуснал D7 между E7 и A7.

Успех в джеменето!

Мина достатъчно време след изпълнението на Tozi....

Ще се престраши ли още някой?! Ще е интересно , да чуем и някакво дистърче и по-рокаджийски поглед на нещата! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка прилика с парче на Теодоси Спасов не е случайна! Иху! А сега!

 

При мен е случайна.... Хубаво си се сетил! :whistle:

Както винаги - мек и чист тон! :pray:

Сега вече и двуглас си добавил при темичката, а импровизацията - много интересна джаз линия с характерна балканска ритмичност!

Кефиш яко! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам/не мога/ да солирам, но се бутам с голем кеф между китаристите и им вкарвам по един бас :butcher:

 

две китарки с един бас ...отзад

Редактирано от mexico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам/не мога/ да солирам, но се бутам с голем кеф между китаристите и им вкарвам по един бас :butcher:

 

две китарки с един бас ...отзад

 

Вече и басист си имаме! Браво! :virtuoz:

Сега и на копаницата да сложи един "mexico" - бас!

Съвсем случайно беше решението ми за "нашенска" хармония, но се кефя максимално!

Радва ме това, че нашия фолклор се харесва и на хора, с "по-твърди" предпочитания! :cheers2:

С удоволствие бих записал още нещо неравноделно, ако някой прояви интерес! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая се получи нещо много завършено с баса, независимо, че съм голям фен на изпълнители като Satriani и Andy Timmons, това ме вдъхнови изключително много. Специални поздрави и поклон пред хората, които го сътвориха. Ако успея да се преборя с техниката :lol: може и да запиша нещо с дистър, ама ми се вижда доста сложничко. Една молба, някой, ако има време да пусне скалите да влезнем в час и по-конкретно такива като мен ще съм благодарен. Голямо удоволствие ми доставяте с тези изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам/не мога/ да солирам, но се бутам с голем кеф между китаристите и им вкарвам по един бас :butcher:

 

две китарки с един бас ...отзад

Е по-благородно звучи с бас, браво! Направо си допълнил картинката, сега и дръмър ако обади...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.