Jump to content
Българският форум за музиканти

Акордчета в 7/8


kirilsat

Recommended Posts

Здравейте!

Крайно време е да дам шанс на всеки, чиито тракчета съм омазал с моите трилерчета.... :virtuoz:

За това записах едно кратко тракче Dm в размер 7/8. Само ритъм и хармония! Барабани нямам и ако може някой - да сложи! :drummer:

Който иска да се пробва с ръченичка, моля да заповяда!

Много ще ми хареса смесване на стиловете... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много бързо темпо му бях дал и за това, се наложи да го презапиша... Отнасям се понякога! :music336:

Ето линка към тракчето! :blush:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти :)

Би ли написал какво се случва с акордите след смяната на темпото (т.е. след като седмицата се сменя около 0:46). Така на първо просвирване ми се стори, че са първо Dm7, после E7 и накрая A7, но все пак ще е добре да кажеш ти как са точно :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за готината подложка. Откога чакам някой да пусне нещо нашенско. Ще си позволя да го споделя със света:

 

Българска мелодия в 7/8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :cheers2: ...особено където излиза на "Ситняково" се размазах :happy::coolp: А основната темичка в началото и в края е разкошна просто. :bravo::ok:

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за готината подложка. Откога чакам някой да пусне нещо нашенско. Ще си позволя да го споделя със света:

 

Българска мелодия в 7/8

 

Много ти благодаря! :pray:

В момента съм в Русия на най-загубеното място, но ти ме върна в България!!! :cheers2:

Настръхвам като го слушам! Супер си!!! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно се е получил варианта на Този :godbless: . Поздравления за подложката на Kirilsat :bravo:

Добавих едни барабани от мене + малко клавири :)http://www.4shared.com/audio/xjApRwqI/Ruchenica.html

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавих едни барабани от мене + малко клавири :)

 

Много се радвам на хора, които не забравят корените си! :thumbs_up:

Сигурно бая зор си видял с барабаните, защото съм записвал без метроном.... :drummer:

Сега "пълнежа" стана още по-голям! Браво! :Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zаписах ги от раз на клавиатурата. Зора беше че имаше макар и малка латенция която много обърква но пак беше голямо удоволствие за мене :)

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kirilsat В Русия има и по загубени места ;) Направи сега една подложка за копаница или криво садовско.

 

Ето вариант с малко перкусии - палки на падчета поради липсата на барабани вкъщи.

 

Ръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи сега една подложка за копаница или криво садовско.

Ръч!

Вари го, печи го - музикантът си е музикант! :drummer:

При първа възможност, ще пусна още нещо неравноделно...

Ръченичката така сладко се е получила, че цял ден си я слушам в слушалките! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обещах пускам още нещо, ама почти равноделно. :dance:

Извинявам се, за качеството и грешките, но така е в командировка с много бачкане.... :wacko:

Този път малко мажор и малко в ЛА! :whistle:

Очаквам много добри предложения по темата, а Tozi сигурно пак, ще ме кара да настръхвам?! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Както обещах пускам още нещо, ама почти равноделно. :dance:

Извинявам се, за качеството и грешките, но така е в командировка с много бачкане.... :wacko:

Този път малко мажор и малко в ЛА! :whistle:

Очаквам много добри предложения по темата, а Tozi сигурно пак, ще ме кара да настръхвам?! :recourse:

 

Ох.... Какво съм закачил! Не е това което трябва!

Тая руска водка ми е изпила акъла! :music336:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.