Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравеите,взех си фус капаци Scott и искам да науча нещо повече за марката ,някой ползвал ли е нещо от тази марка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение за тези капази е ,че са пълен боклук.Имах такива и въобще не и харесаха на звук ,но не знам може ти да си си взел някакъв друг модел .Тези с ,които аз свирих бяха светло жълти и миришеха на мед(сериозно не се бъзикам :) ),но ако свириш от скоро на барабани те урежда перфектно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sorry , според мен чиста набутвация,особено пък да си вземеш такива чинели,гола вода,по-добре най-евтините пейстове на тоя свят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В случая направо спамя и офтопиквам... :headbang: Мисля, че ще се изложа много... Ама... На доста години съм, но за марка "Скот"... Ами... Не съм чувал и не знам за какво става въпрос, не знам откъде се пуска това нещо и за какво служи... Съжалявам... И се извинявам отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то не,че има къде да ги чуеш.....:headbang: Аз съм виждал такива само в малкия Цум !

 

Малко са като детски барабаните :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 1 (една) стойка на скот и тя има проблем (1;един б.а.)

 

Чинел на тая фирма ама никога няма да си купя. На пипане са като ... баси не мога да го опиша ...

В смисъл не съм фен.

 

Стаг да, Скот не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм си доволен от капаците.Друг е въпроса че парата играе голяма роля.

Начинаещ съм и ми вършат чудна работа.Поне са здрави.Стага се изкриви така,че не личи да е чинел,а него го взех за повече кинти.То при Стаг трябва да се внимава защото не всичко им е читаво.

Кой не е блъскал като е почвал,поне аз бая се гаврех с барабаните преди да разбера че са музикален инструмент.

Като надобрея и събера повечето кинти, разбира се, ще ги сменя с нещо добро,но дотогава ще къртя Скот-а.

 

 

 

 

Радвам се,че ме :idea: относно капаците...хубаво е да чуеш компетентни мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фус чинелите не струват.Гледай възможно най-бързо да се отървеш от тях(и от аватара ти ;) ) :metalist: ,защото може да се счупят скоро и да не може да ги продадеш;)

П.П.Копеле махни го тоя аватар моля те ,че ме потиска и очаквам,че като ме видиш ще извадиш ножицата и линийката и ще ми резнеш косицата.:)И други неща очаквам,но по-добре да не ги споделям,че може да нараня някои хора;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс за аватара.А като начало можеш да пуснеш една тема в Купувам-Продавам и все ще се намери някой начинаещ,който да го купи за към 50лв.Разбира се първо трябва да посъбереш някой и друг лев за да не останеш без фусче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много работих за тях.Но събирам за някакъв Paiste 302(не съм сигурен дали така се пише),а тези ще ги ползвам за краш или нещо такова ,щото имам свободни стойки и нямам излишна пара :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.