Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам съвет


marsspiritus

Recommended Posts

може и ушите да са ми дефектни

Явно е заразно , защото и на мен нещо сигурно са ми дефекти , ако кажете , че 707 има по-"риъл" звук .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

може и ушите да са ми дефектни

Явно е заразно , защото и на мен нещо сигурно са ми дефекти , ако кажете , че 707 има по-"риъл" звук .

съжалявам пич.

Не исках да заразя никого!!!

Тряа да ме сложат под карантина :)

С някое лампово стъпало 50-100 вата ще

съм добре изолиран да...

може да ми идваш на свиждане :)

 

а по темата ... пич граби го тоя новия зум и не му мисли :)

за тия пари по добро не знам дали ще намериш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина , този зуум е по-добра оферта (обаче само в някои отношения) от В-амп2 . И като се вземе в предвид еднаквата им цена . Да , заключението е , че няма да сбъркаш, ако си го вземеш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми маи това ще да бъде.

Четох някакви отзиви в нета на хора които са го ползвали и всички са доволни ;)

Чакам шефа да даде зааплата и скачам с китарката до фактор(все пак искам да го чуя с моита как ще звучи :P) и ако го арешем ша си го зимвам

Кат' си го купя поне една седмица няма да излизам ше има само

:guitar: :guitar: :guitar: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, преди 1 месец посвирих малко с това и искам да ти кажа че такъв добър процесор не бях чувал до момента !!! Тотално ме изкефи симулацията на Dual Rectifier и Twin Reverb - все едно слушам запис с тея усилватели и няма никакъв шум

 

Вземай го без много да му мислиш - 100% ще останеш доволен !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя без педала ли ?

Не знам ама сигурно е някаде около 200 мисля?!?

за 170 си го купи един авер преди 2-3 седмици.

А иначе за модела с лампата ми е мн. интересно какво мислят хората дето са го пробвали... аз съм доста скиптично настроен.. 1 птичка пролет не прави, 1 лампа също... според мене требе да има доста повече от 1 малка лампа за да си заслужи големите хвалби... да не говорим че пича във Фактор (Варна) се опита да ме убеди че е по-добър от GNX4 на Digitech <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да не говорим че пича във Фактор (Варна) се опита да ме убеди че е по-добър от GNX4 на Digitech <_<

не бих се изненадал ако е така. Имайки предвид че фактор внасят и 2-те марки нямат интерес да плюят дигитека. Цената им мисля че е еднаква (на ГНХ4 и зуума с лампата) така че няма интерес просто да те лъже :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм решил да си зкупя някакво процесорче (до сега такова животно не съм употребявал <_< ) та искам да питам какво ви е мненито за

ZOOM G2.1. ето го

Иначе аз се бях спрял на 707-цата ,ама ходих до фактор и пича там ме убеждаваше че ZOOM G2.1 е по-добър,сигурно е така но аз да питам , понеже не разбирам много :blink: Мерси предварително!

от демо саундите дето чух във сайта ми харесаха ....супер си звучи за парите...ще ше присъединя и аз към групата на благородно завиждащите :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и ушите да са ми дефектни

Явно е заразно , защото и на мен нещо сигурно са ми дефекти , ако кажете , че 707 има по-"риъл" звук .

ами същия този, чиито нов Зуум пробвах преди месец имаше 707 преди това и беше един голям пластмасов боклук !!!

Какво искам да кажа - супер синтетичен и нереален звук - звучеше тънко, без бас, все едно слушаш през 4" говорител, звука не беше мек и топъл ами някакъв абсолютно измислен, когато смениш пресета чакаш 2 секунди да зареди новия, единственото което ми беше харесало от 707 са някакви дилей ефекти като хорус и фленджър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има ЮЕСБИ :blink: 260 кинта му искат във фактор което значи че някъде може да го има и по-евтин. мисля <_<

Малиииии сериозно ли е за 260 кинта. Бах маа му ми то ноу йефтину. Ш зема и аз да си купя :):P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.