Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся музиката на "Столичани в повече".


Recommended Posts

Най - вероятно всеки е гледал новия БГ сериал по БТВ "Столичани в повече". Неговата Theme Song е много яка и динамична, поне мен ме кефи, и затова търся ноти или таблатури за китара. Доста се рових в Гугъл, но нищичко не можах да намеря освен "Лили Иванова я изпитват за нотите!" :D

Не ми е спешно, но плс, ако някой намери да пише на ЛС или скайп: ivanailcheva1. Благодарности предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - вероятно всеки е гледал новия БГ сериал по БТВ "Столичани в повече". Неговата Theme Song е много яка и динамична, поне мен ме кефи, и затова търся ноти или таблатури за китара. Доста се рових в Гугъл, но нищичко не можах да намеря освен "Лили Иванова я изпитват за нотите!" :D

Не ми е спешно, но плс, ако някой намери да пише на ЛС или скайп: ivanailcheva1. Благодарности предварително!

 

 

Здрасти! Ето и мелодията от сериала Столичани в Повече: http://goo.gl/ADwZ3 Фен сайтът е мой и ще се радвам ако намериш полезни неща там :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът ти е много хубав и има много неща за сериала, но просто не е това, което търся. Благодаря, все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какъв инструмент искаш да свириш мелодията?

Като цяло главната мелодия е елементарна и акомпаниментът звучи доста прост. Ако ще е за китара сиг предпочиташ таблатура.

А честно казано мисля, че ако седнеш и я изслушаш внимателно ще можеш да изсвириш мелодията вярно :)

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ония ден видях рекламата и музиката верно е готина!

Аз съм много куц от към ушите , но на първо чуване мелодията май е от сол минор (рискувам да приказвам групости).....

Мисля , че мелодията започава така:

Ре ре ре сол сол сол си бемол ла

Нека по-добрите слухари от мен да пишат - защо така се скриха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.