Jump to content
Българският форум за музиканти

Amygdala Project


  

17 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Няколко записа от концерта на квинтета ни в рамикте на фестивала BeJazz

http://www.bejazz.ch/programm/historie/4/551/

 

Записа е правен от миксера по време на концерта, поради, което баланса не е оптимален, но се чува добре.

 

http://snd.sc/hgq3ba

http://snd.sc/gJUyom

http://snd.sc/gli25f

 

Парчетата са авторски,а музиката не е от най традиционните (макар и в никакъв случай да не е и нещо осбено необичайно :) )

Позволих си да направя анкета, на която евентуалните слушащи да отговорят при добро желание. Интересът ми е чисто статистически.

Иначе всякакви коментари за музиката, изпълнението, записа и тн. са желани и добре дошли, били те позитивни или негативни :)

 

Благодаря предварително за слушането и коментарите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е ... и трите са много яки. Освен китарата много се радвам че има също толкова виртуозен трумпетист.При мене класацията е точно обратната на тази на PlayforFun :greenball: . Въпрос на вкус

п.с. Какви бяха тези звуци които се появяваха периодично в Dispair между 2:40-3:10 а после и накрая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички за слушането, коментарите и гласуването :godbless: , радвам се , че музиката ни ви допада

 

Звуците идват от някаква малка свирка тип Moog, но някаква друга марка (нещо ръкописно с две думи, сори, не съм догледал)

 

Иначе от миксерите излиза това, което влезе :) (трябват си качествени инструменти, добри микрофони, но разбира се и човекът на миксера трябва да си знае работата), но общо взето и според мен записът се е получил доста добре, има някакво стерео и баланса не е никак лош за лайв.

 

Не знам дали някога ще можем да свирим в България, поради чисто финансови причини, в смисъл, доста е скъпо да се покани квинтет от чужбина, а ние не сме известни, така че едва ли може да се очаква голяма посещаемост на наш гиг :) . Но и аз много бих искал и ако излезе възможност бих се радвал

 

п.п. Сега забелязах, че анкетата не е анонимна, в случая това не е добре за моите цели (макар, че по принцип е супер), предполагам, че ще има хора, които от добро сърце няма да гласуват с Не :)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се наместя тук :)

Най-много харесах Deepflight, Despair също беше готина, но по някое време се "изгубих" из нея, много трудна ми дойде за слушане.

Барабаните в Deepflight ми изпълниха душата - голям кеф...

Най-важното - поздравления, че всичко това е авторско и го представяте на публика :thumbs_up:

 

Няма обаче да помогна за събирането на статистически данни и да гласувам, защото не съм на ниво да мога да оценявам изпълнението, а и самите песни не мога да ги оценя с да или не, нито пък заслужават горе-долу :) Мога обаче да кажа "Да, ще ги слушам още" :)

 

поздрави

 

\/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :godbless:

 

Но нямам повече парчета от този гиг за съжаление!

 

@checho

 

Мерси за коментара :thx:

 

Идеята на статистиката ми не е в това да гласуват някакви разбирачи, точно обратното, а и то няма нищо за разбиране, просто въпрос на вкус :) , според мен, ако на някой нещо не му харесва, това не значи че същия трябва да търси обяснение защо или да се съмнява в собствената си квалификация :) . Има много музики , които аз въобще не харесвам и никога не съм смятал, че трябва непременно да мога да ги свиря в тънкости, за да мога да си позволя да не ги харесвам. Това си е просто въпрос на лични предпочитания и точно те са ми интересни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.