Колега, аз тия съм ги минал. Такъв тип аргументация до никъде не води. Що псуваме политици, футболисти тогава? Щот не си вършат работата както трябва. Този робски комформизъм води само до абсолютно затриване на всякакви вкусови и личностни рамки. Кат не можеш - мълчи си. Много добра философия. Философия на посредственноста. Абе ние дори не говорим за суип ,а за някъв си бенд, който всего добър китарист трявба да умее. А пък като е завършил консерватория с класическа китара и е лауреат на стоитици конурси, той трябва да има изисквания към себе си. В консерваторията я си взел нещо с четвърт тон отклонение и те бият през ръцете (образно оказано). Какво, изкате да кажете,че в София няма въобще китаристи дет да изсвирят Сатч Буги? Любители, учители и т.н. Да бе. Аре си замълич за всичко, щот нищо не умеем. Всъщност, тогава е ясно защо Цветан е "най-добрия". Щот всички мълчат като пънове. Е, нали ние така не можем, дай да ръкопляскаме, щот е тоя пассаж го направи добре. В музикати имаш само един опит. Кръчмарски китарист може да прави такива грешки, ама не и златните ръце на България
http://www.youtube.com/user/MultiSoloist#p/a/u/0/jKN_-QbWgKQ
тоя пич е на 24 години, дори не го знам дали е ходил на уроци или не, ама Недялков да го видя как ще го извири тва. Кат му видях тепинга в Сатч Буги много ме съмнява.
Е като е на 24? Има едно 13 годишно дете дето свири Arpeggios from hell на Ингве из youtube... Не всичко е техника... абсолютно не... Както и да е, няма да споря, щото стана много офф. Успех в намирането на перфектния учител, който дано свири Satch Boogie по-добре от Цветан Недялков!
П.С. За да си развиеш техниката не е нужен учител, има тонове уроци из Youtube за всяка техника, дори от известни и успели китаристи.