Jump to content
Българският форум за музиканти

Дядовата ръкавичка


Recommended Posts

Тук ви пускам едно обещано "хапче" за отмора от моите опити в яко зверския образ и ви предлагам едно старо творенийце (само началото, за да не ме замервате с яйца и домати :happy: ).

 

Та тва начало е от по-длъжко парче... ама не е за тукашните рокаджийски среди и за това го излагам както си е от стария диск началото. Не знам кога съм го композирал тва нещо, ама е от преди да се сдобия с компютъра си преди 2 год. Мисля, че е от първите ми опити в семплирането... ама си ги паза де... дано идейките поне ад заслужат вниманието ви, защото няма как да се куфее де :happy:

 

Ей го: http://mail.dir.bg/~adxok/A_Night_At_The_G...'s_Mitt.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря ти Geo... Всъщност доста такива парченца имам и в главата си, но малко трудно стават за изпълнение на живо, щото семплерите трудно се арангират в сценична обстановка. Ама карай де! Може би пък част от съвремената музика трябва само по файлове чрез Интернет да се разпространява. Аудиторията е не по-малка отколкото ана един малък концерт.

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ви пускам едно обещано "хапче" за отмора от моите опити в яко зверския образ и ви предлагам едно старо творенийце (само началото, за да не ме замервате с яйца и домати :bravo: ).

 

Та тва начало е от по-длъжко парче... ама не е за тукашните рокаджийски среди и за това го излагам както си е от стария диск началото. Не знам кога съм го композирал тва нещо, ама е от преди да се сдобия с компютъра си преди 2 год. Мисля, че е от първите ми опити в семплирането... ама си ги паза де... дано идейките поне ад заслужат вниманието ви, защото няма как да се куфее де :dance:

 

Ей го: http://mail.dir.bg/~adxok/A_Night_At_The_G...'s_Mitt.mp3

Хехехеееее лудница ги мислиш ей .... страшен си ....... аз умирам за такива оригинални творения , ако го позавършиш и имаш желание , бих ударил едно солце тук таме ....... че като го слушам и фантазията ми шари :bravo:)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука ще ви предложа още едно парченце от парче, което ми хрумна по време на предизборниата кампания 2005 в България за избиране на парламент.

Парчето би могло да се свири и на живо... всъщност старая се, доколкото мога, парчетата ми да могата да се свирят на живо... но и с повечко зор могат и "невъсможните семплирания" да се докарат.

 

Нарочно не го пускам като нов топик, за да не досаждам. Всъщност тук в Дядовата ръкавичка ще събирам всякакви мои пърчета-странници. Приятно слушане. :hello:

 

Ей го: http://mail.dir.bg/~adxok/Liars_Everywhere.mp3

 

П.П. някои може да са го слушали в друг сайт-форум за музика, ама карай! Тук по ме кефи! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука ще ви предложа още едно парченце от парче, което ми хрумна по време на предизборниата кампания 2005 в България за избиране на парламент.

Парчето би могло да се свири и на живо... всъщност старая се, доколкото мога, парчетата ми да могата да се свирят на живо... но и с повечко зор могат и "невъсможните семплирания" да се докарат.

 

Нарочно не го пускам като нов топик, за да не досаждам. Всъщност тук в Дядовата ръкавичка ще събирам всякакви мои пърчета-странници. Приятно слушане. :hello:

 

Ей го: http://mail.dir.bg/~adxok/Liars_Everywhere.mp3

 

П.П. някои може да са го слушали в друг сайт-форум за музика, ама карай! Тук по ме кефи! :green:

Бе идеята хич не е зле , ма я земи я поудължи и по фънки и груув да има , така по твоя начин , пък аз ще добавя после една китарка , пък може и други да се включат и смятам да стане интересно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тука и едно от първите ми яко метъл творения на компютъра само от преди 2 год. Тежичко е, ама като се направи с истински китари и басове ша стане още по тежко... :dance:

 

 

http://mail.dir.bg/~adxok/Vagary.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, след като чуете следващото недейте да правите гримаси и да ме укорявате, че предавам фронта! :dance:

 

Всъщност права музика дето си ме кефи... Е, разбира се засега само с компютъра, но и това ще се промени след някой друг сезон. Сега слушайте и следващото парче. Идеята ми дойде след като прочетох една много... всъщност три много интересни книги за бога на мите - Пакал (познат още и като Виракоча, Кукулкан, Кетцалкоятл... богът птицезмия). Изобщо странни неща са ставали на нашата планета... и предстои да се случват (повторят).

 

Ей го ве: http://mail.dir.bg/~adxok/Nephrite_Mask.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... Да видим кой ни е дошъл на гости в Дядовата ръкавичка.

Първото парче ви го давам като директен линк ей тук:

 

http://mail.dir.bg/~adxok/Frozen_Lips.mp3

 

А второто го потърсете в:

 

www.gmail.com

Username: muzikant.org

Password: mymusic

 

... то се казва Walking With Demigod и го бях пускал и в друг сайт, тоя дето можеда го видите в профила ми и на още едно място... вече не помна. Мисълта ми е, че мое би вече някои от вас да са го слушали.

За тези които не са... приятно слушане!

 

П.П. Парчетата са само началата на парчетата!!! :dance::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд си Адхок!! :ph34r::godbless: Много се кефя, че и откачалници като тебе влизат във форума! Що не сложиш вокали на някои от парчетата...никой не очаква някакви метъл арии, или нещо от сорта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд си Адхок!! :):) Много се кефя, че и откачалници като тебе влизат във форума! Що не сложиш вокали на някои от парчетата...никой не очаква някакви метъл арии, или нещо от сорта..

@Stone Free

 

Тва го приемам като поощрение :)

Радвам се, че жи кефят работите ми... т.е. поне някои от тях де!

Ще пускам и други... и продьлйение на тези, но малко бавничко

става с мишката и сикуенсъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички парчета са много яки и са много различни едно ги сварзва сваршват "in the midle of nowhere" иначе продалжавай в сащия дух но и аз сам на мнение че една две сола тук таме няма да е зле! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд си Адхок!!  :ph34r:  :P Много се кефя, че и откачалници като тебе влизат във форума! Що не сложиш вокали на някои от парчетата...никой не очаква някакви метъл арии, или нещо от сорта..

@Stone Free

 

Тва го приемам като поощрение :rolleyes:

Радвам се, че жи кефят работите ми... т.е. поне някои от тях де!

Ще пускам и други... и продьлйение на тези, но малко бавничко

става с мишката и сикуенсъра!

Олеле! Без миди контролер ли си ги праил тия неща?

:P:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.