Jump to content
Българският форум за музиканти

Роси Кирилова - малко мидли :-)


Polyphone

Recommended Posts

Предполагам, че ще ме замеряте с яйца и домати, че пускам подобни неща във форума, но това са три любими песнички от детството, които в това меланхолично време реших да запиша съвсем импровизирано: :greenangel:

 

http://soundcloud.com/polyphone/rossi-medley

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... приятелю , не знам дали ще те замяргат с яйца или домати , но определено мога да кажа - човече ти си имал едно различно детство , от повечето от нас в тоя форум - нямам идея кой те е карал да слушаша другарката Роси Кирилова и шитни от този тип , но който и да е бил мисля че спокойно можеш да заведеш дело за нанесени неимуществени вреди .. и ще го спечелиш с лекота .. бъди жив и здрав :greenangel:

 

.. иначе имаш приятен тембър и мисля че може да изкарваш добри пари с него - мисля че е много подходящ за театрална музика , както за класически театър така и за куклен .. поне на мен ми се струва така .. успех :thumbs_up:

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Добра идея! Да взема да заведа дело срещу БНТ и БНР за естрадно облъчване в крехка детска възраст! :greenangel:

 

Майтапът на страна, прекрасно осъзнавам кича, но все пак има и нещо ценно и някаква емоция в малка част от естрадните бозички. :blush:

 

Но си мисля друго. Чудя се дали днешните деца, които се заливат от чалгава помия, един ден ще си спомнят с носталгия и умиление за тези простотии, просто защото възрастта им е такава, че каквото и да се слуша в този житейски период, се загнездва и възприема чистосърдечно и безкритично? :blink:

 

 

Иначе ти благодаря, колега, за идеята за театралната музика. Тембърът ми не става за рок, както ми се иска, а и рядко става и за поп музика. Гласът ми е хорово школуван с години и то от дете, и много бавно и трудно се променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Добра идея! Да взема да заведа дело срещу БНТ и БНР за естрадно облъчване в крехка детска възраст! :greenangel:

 

:hysterical: Ама да не забравиш да занесеш и стария ВЕФ от който е струяло облъчването , хаха .

 

Иначе изпълнението ме кефи , въпреки "различното детство " , ххаха .

Ей , оправихте ми настроението тази вечер .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм харесвал кака Роси..Като я слушам и гледам все се притеснявам да не заспи...Половината от децата ми пък я харесват..Така , че ....не е от възраста и поколенията..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... приятелю , не знам дали ще те замяргат с яйца или домати , но определено мога да кажа - човече ти си имал едно различно детство , от повечето от нас в тоя форум - нямам идея кой те е карал да слушаша другарката Роси Кирилова и шитни от този тип , но който и да е бил мисля че спокойно можеш да заведеш дело за нанесени неимуществени вреди .. и ще го спечелиш с лекота .. бъди жив и здрав :greenangel:

 

.. иначе имаш приятен тембър и мисля че може да изкарваш добри пари с него - мисля че е много подходящ за театрална музика , както за класически театър така и за куклен .. поне на мен ми се струва така .. успех :thumbs_up:

Е, защо пък само за неимуществени вреди, щом на мен другарката Роси ми докарва мозъчен кръвоизлив :girl_cray2: Момче, този глас не може ли да го използваш за друго, без за изпадаш в меланхолия?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@мегатон, @dedomito, радвам се, че песничката е предизвикала приятни емоции у вас! :yahoo:

 

@Басурендер, навремето половината момчета от махалата (първи- втори клас да сме били...)бяхме влюбени в таз висока руса какичка! Емоция си беше! Как не си се подал!? :greenangel: :greenangel: :greenangel:

 

@travelcaster2 Вече близо 40 години си използвам гласа, без да изпадам в меланхолия, но самият глас ми звучи...меланхолично. Когато запея веселяшки песни звучи смешно дори. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има нужда от такива гласове; това, че звучи меланхолично е ценно. Може би ще чуем нещо твое... Комбинацията от авторска музика и характерен глас предполага още по-голям успех на един бъдещ проект. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като малък( 5-9 г.) и аз харесвах кака Роси! И още един пич Бисер Киров се казваше! Интересно колко се променят изискванията и вкусовете! Евалата за поста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има нужда от такива гласове; това, че звучи меланхолично е ценно. Може би ще чуем нещо твое... Комбинацията от авторска музика и характерен глас предполага още по-голям успех на един бъдещ проект. :thumbs_up:

 

 

Преди няколко месеца направих авторски албум, чиито песни съм качил в mp3 формат тук : http://soundcloud.com/you/sets

 

Парчетата са предимно стари мои песни, писани в гимназиалните ми години, и едва сега записани и издадени в албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.