Jump to content
Българският форум за музиканти

Sad Melody in E


Fender_1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

То не стана тъжно,ама аз и без т'ва сега съм весел. :P

 

http://www.4shared.c...e/Jam_in_E.html

 

 

P.S. И като качвате подложки за джем в soundcloud,поне разрешавайте свалянето на файла,да не се мъчим много.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Здравейте!

Мислех да не се отчитам сега, но asparuh75 ме предизвиква постоянно! :thumbs_up:

То и без това скоро няма да участвам в джема, че ще отсъствам от България, а и нова китарка ще трябва после да си купувам, че "китайското дръвце" явно е с мокър гриф и пак започнаха да ми плякат струните... не заслужава хубави адаптери! :slap:

Това скалъпих набързо и се извинявам, че не помня и постоянно "гоня" хармонията! Всичко е за спорта!!! :cheers2:

Старост - нерадост! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо ти се получават нещата така яко :) Браво.Тука си започнал и малко да смесваш стиловете .Евала ти батка .Живи здрави. И нека пребъде Джема :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Мислех да не се отчитам сега, но asparuh75 ме предизвиква постоянно! :thumbs_up:

То и без това скоро няма да участвам в джема, че ще отсъствам от България, а и нова китарка ще трябва после да си купувам, че "китайското дръвце" явно е с мокър гриф и пак започнаха да ми плякат струните... не заслужава хубави адаптери! :slap:

Това скалъпих набързо и се извинявам, че не помня и постоянно "гоня" хармонията! Всичко е за спорта!!! :cheers2:

Старост - нерадост! :P

 

Браво :) БГ...B.B King thumbs_up.gif .....:)cheers.gifguitar2.gif

Редактирано от ste1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това скалъпих набързо и се извинявам, че не помня и постоянно "гоня" хармонията! Всичко е за спорта!!!

Старост - нерадост! :P

coolp.gifЕй, браво! Рядко чувам толкова оригинална блус интерпретация с народни мотиви-украшения! Давай в същия стил и не го заменяй за масово срещаните блус-клишета, които ми е омръзнало да слушам по света и у нас. rockon.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Хм, оригинално?Без блус клишета?

 

Сега остава да дойде някой вокал и да запише най-накрая Old love отгоре да стане съвсем оригинално green_angel.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги за подкрепата! :cheers2:

Сега да имаше кой и на жената, да каже че ми се получават нещата.... :singer:

Може и да е права, че на "дърти години съм се подбъзил"! :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Прекрасни неща чух по-горе. ето и моя скромен опит за импровизацийка. Това се получи от второто изсвирване, натурално с грешките му итн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.