Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за M Audio Delta 1010lt


Recommended Posts

Здравейте!

Имам звукова карта M audio Delta 1010 LT и преди няколко дни без да искам и разбутах настройките.

Когато записвам звука от миксера,където е микрофона,и синбека от компютъра излизат нормално в

двата ми монитора.Но не мога да вкарам и двата звука в слушалките на певеца,за да може да си чува и гласа и музиката.Нещо обърках и не мога да го настроя.сигурно е просто,но не се получава.

Моля,подскажете малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква програма работите, не ми се вярва само с дравъра на картата да карате...? Ако ползвате Cubase 5 и нейният Control Room мога да помогна, за други програми лично не мога да гарантирам нищо но все пак...?!! Иначе убедете се че в контролния панел на картата в секцията Patchbay/Router отметките във всички колони са на най горните опции в случай че нещто сте бърникали там! Това в общи линии е единственото от самият драйвър което би афектирало раутинга, останалите фалове обикновено идват при неправилни настройки в самата програма с която се борави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква програма работите, не ми се вярва само с дравъра на картата да карате...? Ако ползвате Cubase 5 и нейният Control Room мога да помогна, за други програми лично не мога да гарантирам нищо но все пак...?!! Иначе убедете се че в контролния панел на картата в секцията Patchbay/Router отметките във всички колони са на най горните опции в случай че нещто сте бърникали там! Това в общи линии е единственото от самият драйвър което би афектирало раутинга, останалите фалове обикновено идват при неправилни настройки в самата програма с която се борави!

 

Благодаря за доброто отношение!

Намерих си проблема и всичко е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.