Jump to content
Българският форум за музиканти

Toto H - Има ли Връзка ?


Recommended Posts

здравооо, пускам е тая песничка да я чуете да кажете кво мислите.. така както си е обикновено...

не се притесняваите да ми кажете честно кво мислите ... критики сабирам и изслушвам за да мога да се поправям - се пак искам да стават нещатата по добре...

благодаря предварително .... темата на песента е случващото се през изминалите 3 месеца до сега... надявам се да ви хареса, шегувита е не искам да обидя някой просто

казвам това което виждам през мойте очи.... не ангажирам никой с мнението си :)

 

 

http://vbox7.com/play:bdc0f2c7 Toto H - Има ли Връзка ?

 

приятно слушане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаахах яко е :) За песен бъзик е екстра :icon_shithappens:

Само тия субтитри на шльокавица как можа да ги изпльокаш, ама здраве да е ;)

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добро е, но като фен на Ъпсурт, трябва да призная че супер много си взаимствал от тях като тематика, като начин на изказване и т.н. Тва за ритането и за бъбреците - директно си го взел от Психопат май? :girl_cray2: Няма лошо, но недей да се превръщаш в тяхно копие :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Добро е, но като фен на Ъпсурт, трябва да призная че супер много си взаимствал от тях като тематика, като начин на изказване и т.н. Тва за ритането и за бъбреците - директно си го взел от Психопат май? ;) Няма лошо, но недей да се превръщаш в тяхно копие ;)

 

 

слъгласен съм с теб напълно... тази песен е доста като тях, но се пак аз с тях съм израснал... няма значение ... другите мой песни нямат нищо общо с тази, тази я направих така защото инструментала ме подсети за ъпсурт и на там механично стана като тях, но ето и други мой песни, http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=toto+h

:D надявам се да вихареса нещичко ;) благодаря отново

Редактирано от yonislav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп ,

чак се заинтересувах от т'ва Ъпсурт вълнение.. само дету Вибокса е видим и чуваем само за БГ (май)...има ли начин да се покатерят видеотата по Ю туб например ,че географското положение е фактор на моменти....

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много готино се е получило . Ъпсурд са ми лидери в българския рап . Излючително трудно се имитират според мен , но тука си се справил отлично .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.