Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 X3 Live размер


katev

Recommended Posts

Мисля да поръчам на един човек да ми донесе Line pod 6 x3 live от Америка и ме интересува някой,който го има да ми каже какви размери и колко тежи,за да знам дали ще може да го донесе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
А дали не пише в гугъл? :greenball:

 

Ще ти дам жокер като ти кажа, че размери е "dimensions" :greenball:

 

 

Dimensions (HxWxD): 66 x 545 x 234cm

 

 

Леле мерси аз писах size и нищо не ми излезе :(

 

П.П ако ми кажеш и някой Bag по-евтин за него :punk_guitar::)

Редактирано от katev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, според мен не е това. Какъв е тоя процесор голям почти колкото Трабант? :punk_guitar:

 

Като напишеш Line 6 X3 live dimensions първите 2 резултата са от форумите на Лайн 6, мисля че втория някакъв аржентинец беше питал колко е голяма кутията. Там гледай. Все пак едва ли ще ти донесат процесора гол като пушка.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сайта на Line 6:

 

Length: 21.5"

 

Width/Depth: 10"

 

Height: 4.75"

 

Weight: 8.40lbs

 

Според първия онлайн калкулатор, който хванах, в останалия свят това се равнява на 54.6 cm x 25,4 cm x 12,1 cm и тежи близо 4 кила.

 

Внимавай какво захранване ще ти донесат от Америка. :curse: Не знам дали ще ти трябва трансформатор или просто приставка за щепсела, затова проучи.

Иначе честито. Много добър избор, машината е зверска.

 

Баг нема евтин. Тоя на Line 6 е нек'ъв златен, затова, ако държиш на специален калъф, ше си поръчаш от spont.eu кат' пич. :crying:

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва адаптер, защото в САЩ бачкат на 110 волта. Напрежението не е проблем, защото такъв адаптер струва 10 кинта, но не знам дали честотата няма да е някакъв проблем, защото там е 60hz, тук е 50.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Не няма да има проблем защото в процесора в крайна сметка отиват 9(или 12 или 18) волта прав ток най-вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.