Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки в Пловдив


Recommended Posts

Нова форумна среща на 2 Юли(Петък) от 20:00 пред Пощата!Давайте предложения за място,където да отидем след като се съберем. :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е срещата,да не забравите! :punk_guitar:

Иначе предлагам,да се съберем в 20:00 на Пощата и после да тръгнем всички към дървеното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Изпитите и работата свършват и идва свободното време!Айде да се съберем предваканционно!А?

 

Честито боц-ване на темата ;)

Редактирано от dip4ikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата вече е във Важните теми,за което искам да благодаря на sw1tched :).Да се надяваме сега темата да бъде по-активна и да се вижда от повече потребители ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз мога да ви предложа нашия театър и двора около него за събиране, също така ако някой има конкретни идеи за акустични представяния, ъмплъгт, или просто за забавление нека пише

 

от много време ми се въртеше в главата - нещо от сорта на концерт-сбирка на музиканти

Пишете ако имате идеи за след 1 Септември ;)

 

Залата на ТЕАТЪР ХЕНД е професионално озвучена (консултант за асемблирането на звука - Любо Грозев и IGS) + мониторен кръг и възможност за аудио запис. акустиката е 8/10 като се има предвид че не е нужно усилване поради размерите на помещението

Вместимостта е 80 седящи места.

 

Основен минус на залата - това е театрална зала и вътре не се пуши и не се внася алкохол...

 

 

П С - За повече инфо ЛС към мен или линковете по-долу:)

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за темата. Благодаря на zeratuL_x :D

 

Аз не се сещам за нищо като предложение, но това е нормално пред вид факта , че съм от скоро в Пловдив ,

давайте идеи и ще решим всички заедно къде да си направим един як купон.

 

ПП: А и относно такива места дето не се пие и не се пуши :Д

Всичко хубаво (озвучение а у) и не искам да обидя , господина който го предложи , да не ме разбира погрешно. Дори много се зарадвах на предложението му, докато не прочетох , за 'рестрикциите', а аз имам лошия навик навсякъде освен на работа и да пия и да пуша :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам лошия навик навсякъде освен на работа и да пия и да пуша :Д.

 

Винаги има "отвън" :huh:

При добро желание....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.