Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос..


blago9696

Recommended Posts

Пич (blago) , един съвет понеже виждам, че си от моята партия :thumbs_up: китара от Технополис не взимай никога.Има си специализирани магазини и изпадат страхотни оферти във форума.

 

Много ми е интересно, каква ще е разликата между Washburn X10 от Технополис и Washburn X10 от Фактор.

 

 

Някой знае ли колко лева е в Фактор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич (blago) , един съвет понеже виждам, че си от моята партия ;) китара от Технополис не взимай никога.Има си специализирани магазини и изпадат страхотни оферти във форума.

Къде си бе, Тато? :D Твойта партия, не думай... :D

 

Аз пък не разбирам защо не ? Дават ли да се пробва ?

 

Ми незнам,но сигурно трябва да дават.

 

 

 

Еми дават я,аз бях пробвал някакъв bullet strat (squier естествено)дават :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много си харесах на Кольо коментара.

Понеже пипнах китарката в Технополис, съм на мнение, че не е нищо особено, но като за парите си - става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз преди години бях купил от Технополис тук във Варна Jackson JS30RR. Цената беше по-ниска от тази в музикалните магазини, тъй като беше в някакво коледно намаление ако не се лъжа. Китарата беше чудесна и останах наистина доволен от нея. Идеално състояние и не мръдна за няколкото години, през които я ползвах. Така че това, че е от технополис изобщо да не те притеснява. Отиди си, пробвай и ако ти харесва китарата взимай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Технополис гледах две китари и двете бяха Washburn едната беше X10 другата беше Wl14 и ся се чуда коя е по добра.И двете са на 249 лева.Ако някой е пробвал Wl14 нека сподели как е китарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич (blago) , един съвет понеже виждам, че си от моята партия :) китара от Технополис не взимай никога.Има си специализирани магазини и изпадат страхотни оферти във форума.

 

Много ми е интересно, каква ще е разликата между Washburn X10 от Технополис и Washburn X10 от Фактор.

Сигурно по-сръчен китаец я е дялал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз пробвах един от двата(не знам кой), но както се досещаш - без да го включвам.

Струва ми се, че ако си избереш такъв без дефекти, ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.