Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

един от китаристите от групата на даскала ми има 7 струнна китара ибанец много е яка ама ло6ото е 4е той немое да я оправлява въоб6те

6топонякога става така хора които немогат да свирят имат ееееебббаааааати яките китри  :headbang:  :D

И аз това се питах навремето,когато възможно най-некадърното копеле,което бях срещала имаше не една,а две китари,които освен,че струваха майка си и баща си само можеха да хлипат тъжно в ръцете му и да вият на умирачка.

:green: Както и нещастниците,които го чухме как ги мъчи :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
един от китаристите от групата на даскала ми има 7 струнна китара ибанец много е яка ама ло6ото е 4е той немое да я оправлява въоб6те

6топонякога става така хора които немогат да свирят имат ееееебббаааааати яките китри :headbang::D

Какъв е Ибанеца? RG, Universe?

:twisted: Марио Анкона :twisted:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О6те офтопик. Азе съм добър пример за такъв човек. :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, няма справедливост в това отношение...и аз познавах един тип, дето си мъкнеше Stratocaster-а за 3000лв на рамо по автобуса и не знаеше коя струна каква е, ама карай...кой както се уреди

sorry за офтопика

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.