Jump to content
Българският форум за музиканти

На каква китара свирите?


kazimbutt

Recommended Posts

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

STAGG R500TS СУПЕР Е!!!(за цената си)Чувах всякакви мнения за тях и то все от големи"разбирачи"обаче никои в крайна сметка не беше свирил на туй нещо. Ползвам я от една година вече и нямам никакви оплаквания. Свири прекрасно.Тонът е страхотен, два много мощни хъмбъкара,къса мензура,24 прагчета.Тъй че ако някой се чуди как да си вземе нещо ефтино и качествено да не се замисля.Аз не съжалявам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да си дойдем на думата. Ето това е машината за тези които не са я виждали въпреки че на картинка може да изглежада всякак.stagg_r500-ts_l_p2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз наскоро зи взех китара Ibanez S47DX инъче свирих на една германска китара или поне от там ми я донесоха

модела и е страт...ама шума от единичните адаптери през Дисторшъна много ме дразнеха и си взех тази която посочих горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си свиря на :) Squier by Fender :D Strat

Който квото иска да ми говори ма за мен по удобна китара няма..

или поне до сега не съм хващал:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък свиря на Орфейка - 20 год. Супер счупена китара със 4, 5 и 6 струна от някакъв бас... :) Просто няма пари за нещо повече. Но пак е нещо... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.