Към съдържанието

Снимка

Срещи на вокалите

• Please log in to reply
255 отговора на тази тема

#1 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:
  • Инструмент:MIDI кастанети

Публикувано 03 ноември 2005 - 21:21

Искате ли да се съберем всчките певци, да си попеем, да си попием... :) Тази идея ми дойде преди малко и е инспририрана от това:

...А, и на Ангермеанс и КорвусКоракс ще им предложа да хванем да се събираме някъде да си пеем, пък и да се слушаме  , защото е по лесно да се напредва.

Аз обаче си мисля, че няма нужда да е чак толкова камерно - колкото повече-толкова повече. Такава среща си спретнаха хората от клавирната част преди около два месеца и се получи много готино. А понеже тук сме все готини хорица-мисля си, че при нас ще стане още по-яко B) Споделете - харесва ли ви идеята и ако да - кога да стане?

#2 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9169 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 04 ноември 2005 - 20:32

Добре, ама предложете куде. Някъде навън или в някой. Вкъщи в момента не е особено удачно(и няма да бъде поне още няколко месеца).

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#3 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:

Публикувано 04 ноември 2005 - 20:48

Май някъде навън е по-добрия вариант, ако искаме да се съберем повече хора. А кръчми, в които не ни познават и няма да ни изгонят все ще се намерят една-две :pray: Аз нямам претенции (засега) относно времето и мястото, така че вие кажете кога ви е удобно. :pray:

#4 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2005 - 15:03

Ето конкретно предложение :
17.11.2005г., 18часа, на Попа

Удобно ли Ви е? Пада се петък.

#5 Termy

Termy

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:
  • Инструмент:Пея

Публикувано 05 ноември 2005 - 17:11

Навит съм само дето не ми е ясно, какво точно ще пеем, но съм сигурен, че ще е интересно. Само един проблем. 17.11 не е петък, а четвъртък. Предлагам да е на 18.11 в петък
B)

#6 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9169 Мнения:

Публикувано 06 ноември 2005 - 22:19

ОК на 18, петък на попа в 18 часа.
ОК?

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.

К'во се дзвериш, бе?!?

#7 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2005 - 15:21

Пак съм гледал календара от миналата година B) Иначе не съм чак толкова тъп, да знаете :blink: Ами значи - 18, петъка. И мисля да наблегнем повече на пиенето, отколкото на пеенето :bravo:

#8 Termy

Termy

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2005 - 19:47

Останалите певци какво ще кажат? Или ще си пием и пеем само тримата? Не, че ще ми попречи, де.

#9 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2005 - 16:14

Ами засега равносметката е следната:

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... :ph34r: :) :headbang:

Очаквам по мащабна реакция... :think:

#10 Termy

Termy

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2005 - 16:35

Абе, нали ще има пиене. За какво са ни певци? Долни утрепки!!! :headbang:

#11 Polyphone

Polyphone

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 Мнения:
  • Инструмент:вокал, китара, синтезатор

Публикувано 08 ноември 2005 - 17:43

Ами засега равносметката е следната:

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... ;) :( <_<

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Какво точно ще попеете, че мога и аз да намина? ;)

#12 CorvusCorax

CorvusCorax

Bloodният син

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 Мнения:

Публикувано 09 ноември 2005 - 10:56

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне :) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи :P (е*а ти гадния интересчия съм :metalist: )

Пиене планирам да има, да :metalist: Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :headbang:

Този пост е редактиран от CorvusCorax: 09 ноември 2005 - 10:57

#13 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9169 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2005 - 00:29

Стига, бе, на мен идеята ми беше да си поппеем, и да се чуем, все пак.

К'во се дзвериш, бе?!?

#14 Polyphone

Polyphone

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 Мнения:
  • Инструмент:вокал, китара, синтезатор

Публикувано 10 ноември 2005 - 15:12

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;) (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

Пиене планирам да има, да :) Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!
Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

#15 Termy

Termy

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2005 - 16:37

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;)  Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;)  (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

Пиене планирам да има, да  :)  Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!
Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

Сирече, трябва да се подготвим. А за останалите: е ся ще видите как не мога да пея на няколко гласа :twisted:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни