Jump to content
Българският форум за музиканти

БАРАБАНИСТИ


Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Извинявам се кой да очаква втора жена във бранша. :):) Мастъре тенк ю.че ако не беше ти нямаше изобщо да погледна в самопредставяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всеки трети човек се ражда тъпанар...и по тая логика и аз съм с вас!

:) хахахахахаха

да направя една уговорка:

4овек които свири на ударни инструменти се нари4а : перкусионист

 

/идва от англиската дума percussion -ударни,ударен/

 

4овек които свири само на барабани се нари4а : барабанист

 

4овек които свири само на тъпан се нари4а: тъпанджиа

 

4овек които неразбира нищто от ударни инструменти се нари4а: тапанар

 

:)

нашите инструменти са доста "зву4ни" :) няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

Редактирано от aladin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нашите инструменти са доста "зву4ни" :happy: няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

барабаните са едни от най-богатите инструменти на тонове,от един чинел можеш да искараш сигурно над 50тона,представи си от целия комплект колко тона можеш да искараш :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

нашите инструменти са доста "зву4ни" :P  няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

барабаните са едни от най-богатите инструменти на тонове,от един чинел можеш да искараш сигурно над 50тона,представи си от целия комплект колко тона можеш да искараш B)

нали :) но за 50-те тона се изисква да свириш, а не да думкаш и правиш шум :think:

Така 4е има разлика между думкане и свирене. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали :) но за 50-те тона се изисква да свириш, а не да думкаш и правиш шум :think:

Така 4е има разлика между думкане и свирене. :beer:

малко хора в България ,свирят така както си трябва,дано ти да си един от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

нашите инструменти са доста "зву4ни" :P  няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

барабаните са едни от най-богатите инструменти на тонове,от един чинел можеш да искараш сигурно над 50тона,представи си от целия комплект колко тона можеш да искараш :beer:

50- на парче :think: значи за стандартен 4 пийс сет 4 чинела (щото фуса има и долен) = 200 тона + 4 барабана (имат и долни кожи) 200+200 = 400 = 600 ...бах мааму :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

нашите инструменти са доста "зву4ни" :P  няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

барабаните са едни от най-богатите инструменти на тонове,от един чинел можеш да искараш сигурно над 50тона,представи си от целия комплект колко тона можеш да искараш :beer:

50- на парче :think: значи за стандартен 4 пийс сет 4 чинела (щото фуса има и долен) = 200 тона + 4 барабана (имат и долни кожи) 200+200 = 400 = 600 ...бах мааму :P

понякога мъдрите са прекалено мъдри за нас простосмъртните,нали Коко;):)

 

ний сме тъпи явно с тебе,а на тва не му се викат "тонове", а "динамика" :P ей тъй, за едната идея да взема да поясня;):):)

 

аз като особено "добър" барабанист познавам 3 "тона"- слабо,силно и ..."ебало си е майката,тоя пич как млати се едно са му направили нещо барабаните" :green:

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебало си е майката,тоя пич как млати се едно са му направили нещо барабаните" :green:

"Ебало си е майката,тоя пич как млати се едно е ходил на уроци при Кацко" :) И при Бонзо може де,но само ако е на Кацко на райда :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз съм барабанист..Де-ба! :)

Кой ме би да се занимавам...можех адвокатин да стана :wall:

Аз като станах и кво?

Големо важно!

Единствения бонус е, че можеш финансово да си позволиш хобито (пак не съвсем), но пък нямаш време за него.

Абе пичове, следвайте си мечтите и стремежите и недейте съжалява за това! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всеки трети човек се ражда тъпанар...и по тая логика и аз съм с вас!

;) хахахахахаха

да направя една уговорка:

4овек които свири на ударни инструменти се нари4а : перкусионист

 

/идва от англиската дума percussion -ударни,ударен/

 

4овек които свири само на барабани се нари4а : барабанист

 

4овек които свири само на тъпан се нари4а: тъпанджиа

 

4овек които неразбира нищто от ударни инструменти се нари4а: тапанар

 

:)

нашите инструменти са доста "зву4ни" ;) няма спор,

всеки един барабан като го удариш издава някакъв шум стига да го уцелиш от което не следва 4е можеш да свириш на него.

A "4овек" дето пише 4 вместо ч как се казва ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.