Jump to content
Българският форум за музиканти

За фалцета...


tecs

Recommended Posts

Благодаря за съветите :)

Със сигурност не прекалявам с пеенето и не се дера, просто ми е малко проблемно и гърлото започва да ме боли... много ... както и да е ще се чака :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите :headbang:

Със сигурност не прекалявам с пеенето и не се дера, просто ми е малко проблемно и гърлото започва да ме боли... много ... както и да е ще се чака :godbless:

Пич,както и да пееш-почувстваш ли болка-ама моментално спирай...тука глупостите дето ти ги приказват за фалцета...забрави-истинското пеене при мъжете е с глас,ние сме мъжки гласове,по природа гръдни-никви фалцети,само микс-ако програква-заначи си напипал истинския глас-въврви нагоре постепенно,не изведнъж и пей истински,не с фалцети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Айде, още едно изказване от големия спец  :(

Добре,че съм аз,иначе ще се бутате с несъществени и неверни понятия... :(

Редактирано от Beyondvoice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Значи доста детски хорове правят престъпление, като карат малките деца да пеят... :D

Не,но глас се прецаква най-лесно в пубертета,а съзряването става след тази възраст...на гласа имам предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз през пубертета спрях да пея - усетих че не става както преди, та сега се мъча и за пропуснатото време... То пък поне малко акъл да бях имал, та като не пея, поне да увелича малко свиренето... Ама нейсе :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.