Jump to content
Българският форум за музиканти

Да направим база данни с бекинг тракове :)


ALBIREO

Recommended Posts

Имам сървър, който е общодостъпен и реших да отделя място за бекинг тракове така, че всеки който иска да може да си тегли от там.

Ще помоля всеки който има нещо по въпроса - независимо от стила да ми ги изпраща на vstoyanov@cablebg.net и после да пишете тук какво ми е изпратил за да съм сигурен, че съм го получил. Ще ги качвам веднага след като пристигнат файловете.

Адресът на който ще ги слагам е:

http://www.heliosclub.com/tracks/

Сайтът в момента представлява форум на един астрономически клуб, който е нов и непосещаван за момента - казвам го за да не се правят глупави коментари, да не кажа като кого - той си знае - нали стратокастаре? :)

Ами това е.

Очаквам да ми изпращате пърчетата и аз ще ги качвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се разпиша скоро, споко. Само тряя да ме отмързи да поровя из дисковете.

Наскоро ПРЕоткрих, че мързелът е ДВИЖЕЩА сила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвам го за да не се правят глупави коментари, да не кажа като кого - той си знае - нали стратокастаре? :P

еми не съм виновен че не влече към звездите :P и съм 100 % убеден че си го направил заради някоя жена :happy: познавам те много добре :happy:

 

ако не ме домързи ще изпратя tender surrender и for the love of god

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на killer вече има няколко бекинг трака качени ТУК и няколко урока, разбира се... то покрай едното върви и другото... сега ми хрумна, че можем да добавим и таблатури, ноти и gp3/4 файлове и/или всичко, което ни хрумне - давайте предложения.

Тези дето ги мързи - аре стига вече :) - то бива мързел, ама вие се уляхте, дееее*а! :)

 

Едит: Малко е спорен въпросът с авторските права... някой ако е запознат да каже :). До колкото знам, tabs и gp3/4 файловете не представляват авторска собственост, за бекинг траковете не знам...

Редактирано от ALBIREO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е убийствена :)

Аз се бях сетил по едно време ама ...явно съм от мързеливите също :)

 

Аз имам "Play Guitar With Iron Maiden" ама е 100 МБ...как да ти я пратя?

 

Има 6 песни в pdf + track + backing track

 

ПС: със сигурност тази не е със свободни авторски права обаче...

Редактирано от alexthegreat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм преди време търсих разни бекинг тракове из нета и случайно попаднах в амазон или не знам си къде на някакво цд с бекинги на Сатриани и си струваше $12.99 :)

Тъй че може и да има авторски права някакви :think: :think: :think:

Иначе идеята е повече от добра!!! :guitar: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче не може да се докаже дали бекинг трака не е записвам от теб самия в някое студио... :)

Виж - уроците е ясно, че са пиратка, ама... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: Аз не виждам проблем да си обработиш едно миди и да му сложиш реални инструменти и да го наречеш бейкинг трак , но все пак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: Аз не виждам проблем да си обработиш едно миди и да му сложиш реални инструменти и да го наречеш бейкинг трак , но все пак ...

Това имам предвид - трудно ще докажат, че си го откраднал. По- скоро лесно ще докажа, че съм го направил сам :)

Хайде, давайте още бекинг тракове :)

Редактирано от ALBIREO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.