Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако Jason Becker можеше да свири сега...


st0rmblastt

Ако Jason Becker можеше да свири сега, щеше ли някой да може да му стъпи на малкия пръст?  

111 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Никой според мене...На 18 години кфи неща е сфирил, ако имаше шанса да продължи...не ми се мисли направо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ма какво се е случило с него? Изпуснал съм явно?

Иначе не е задължително някой, който е свирил генялно на млада възраст, да расте с възрастта си и музикално. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че анкетата и подобни са лишени от абсолютно каквато и да е логика и обективност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на тебе май. Имам предвид Джейсън като виртуоз... като творец, величие и т.н., за когото и да говорим, обективно мнение няма.

Смисъла на темата е да се разбере мнението на другите.

И да ви помоля - ако отгворите Да, аргументирайте се или просто кажете кой китарист имате предвид.

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен като техника, бързина и тн. определено нямаше да има с кой да се съревновава. А и като креативност силно превъзхожда повечето shredders.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на врачки ли трябва да си играем:) че кой може да даде отговор на такъв въпрос:) факторите от които зависи това дали един китарист ще продалжи да се развива или не са много:0 може пак ако е живял по далго време да е истрил етикета си на добър китарист или да се е изчерал като идеи:)

тъй да се налучква няма смисал:)

китарист си е човека тъй че едно евала да му кажем и дано почива в мир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано почива в мир

Бе той е жив бе :) Ама не кой знае колко :) :) :)

 

Знам, че е субективно и прочие, ама аз гласувах с "не" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл от подобна анкета.

Много ми се иска Джейсън да беше здрав и да издава албуми.

Със сигурност щеше да е един от най-добрите.

А това дали щеше някой да може да му стъпи на малкия пръст е прекалено субективна преценка.

По същия начин може да се пусне и анкета ако беше Джими Хендрикс жив, ако беше Ренди Роудс жив и така .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако аз свирех редовно...

 

Ами Бекер щеше да е надминат от Кърт Кобейн ако пък той беше жив... :)

Накъде отиваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш не знаете какво се случва с повечето музиканти като поостареят малко... Какво става например с барабаниста Тони Ройстер Джуниър сега? Поне повечето от нас са гледали видеото където е на 12 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отговорих с "ДА". Becker е наистина уникален китарист, но самото предположение "Ако не се беше случило не-знам-к'во-си..." според мен е обидно дори за самия него.

 

А понеже някой поиска да споменем хора, които "биха му стъпили на малкия пръст": Steve Vai (който дори свири в трибют на Бекър), Scott Henderson, Jimmy Page, Tony Macalpine, John Petrucci...

 

Глупаво е да определяме един китарист по бързината му. Jason Becker е една забележителна китарна фигура и идол за мнозина и аз не отричам приноса му. Само нека не абсолютизираме - някой по-горе бе задал много на място въпроса "Ами ако Хендрикс не беше умрял?" :)

 

Поздрави! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.