Jump to content
Българският форум за музиканти

не ни се работи


Recommended Posts

та така де - ето го парчето, първото в профила:

 

новото ни творение :rockon:

 

с гласа на възмутеното, недооценено и вечно недоволно поколение... да не конкретизираме кое от всичките в БГ ;)

 

коментарите са важни и добре дошли, защото не знаем дали да не спрем вече с тия безкрайни миксове...

 

ааре! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва :) Едно такова готино настроение създава, и което е по-важното за мен - извади разни образи в главата ми. Като кафето с ром например... Някой път в най-скоро време се надявам да ви чуя и на живо, че отдавна съм ви хвРълил ухо :rockon:

 

п.с. много случайно да сте свирили в Стара Загора, градската градина, преди година-две-три?

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми допадна парчето, искам само да направя две отметки - мисля, че би могло да се изсвири по-вярно като тюн, както и ритмически може да се потърсят по-точните места на изсвирване на партиите, което според мен би дало по-стабилно усещане за песента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми допадна парчето, има готино размазано-буковски-лежерен стил. Много готина китара!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяги. Допадна ми, тематиката е особено наболяла и важна, добре лежерно пременена. Стилово, предвид рамките, които сте си нарисували, мисля, че се вписва в ресказ. :greenball: Очаквах да го чуя, след като прочетох текста преди време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нестандартни хамонии!

Кефи "мазното" вибрато...

Текст...

Не ми се...не ми се, не ми се иска да кажа, но съм фен!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми допадна парчето, има готино размазано-буковски-лежерен стил. Много готина китара!

Поздрави!

Special 10x:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.