Jump to content
Българският форум за музиканти

Kitaratapesho


Recommended Posts

Точно той, а докато излизахме имаше един много пиян заспал човек, дето носеше собствената си снимка в джоба на сакото си :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси за сока. :hysterical: :hysterical: *глът ,глът*

Честно да ти кажа ,в момента лично аз съм най-зле точно от към техника и теория :greenangel: Пък и това беше просто предложение ,защото някъде беше казал ,че си свирил доста време класика и ми се ще да те чуя. :greenball:

 

(изглежда така все едно си прося безплатен урок ,нали :hysterical: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, бате, дай малко салатката дето е до Метълхемър Митака... Много добре изглежа, а ракийката нещо е серт... Оп, мерсим!.... Да, ето я биричката. Ей сега се връщам, че нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хо-хо-хо то стана купона вкъщи бе :hysterical:

 

Я да видим гостите кво казват сега.

 

@fLiSk- явно и аз съм бил много пиян или пък този човек се е донапил след като съм си тръгнал. Аз не помня какво стана, ама си тръгнах преди края на купона, щото ми писна да седя и да гледам как 5-6 ченгета се разправят с някакви хора в коридора :greenball: Но беше грандиозно парти, няма какво да си кривим душата - бая народ имаше, и мацки, и алкохол, и всичко :) Айде на лятоска пак :) Пича, който направи партито ми е приятел :)

 

@IgniteAll - ооо, ето тука домашно червено вино от на баща ми селекцията. Я скии - ухаааа :hysterical:

 

@CursedSoul - Тоалетната е в ляво, младеж :greenangel: Съжалявам, но вече дадох своето виждане за мой видео-урок по класическа китара. Ти не каза ли, че ходиш на уроци и без това?

 

Айде бе народе - изсипвайте се вкъщи, кво чакате. Ама викнете некви мацки, че пак се събрахме коч компания :hysterical:

 

Поздрави,

 

Петър

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казват в един "друг" форум :hysterical:

 

Добре дошъл на kitaratapesho! :greenangel:

 

Ако виждаш този надпис на мястото на свой коментар -

провери си предупредителния статус под името на профила си...

Ако няма наказание, значи че жена ми е седяла до мен и ме е отказала от това ми действие!

Ех, да беше седяла до теб, като ми прасна 10% :hysterical:

Заяждане с вече наказан потребител! Off-topic на не едно място!

Последва :hysterical:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега нема ми се биете у хола! Ивелине, Викторе, я се прегърнете! А такаааа! Чакайте сега да ви сипя по шест големи ракии и после да си изясните кой кого уважава :hysterical:

 

Сиганииии, юрииииии, айде на купонааааааа :greenangel::):coolp::greenball::drummer::singer::) :) :hysterical::band2::band1::dance::hysterical::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вик(хлъц)торе, ти мене уважа'аш ли ме?(хлъц)

 

Този коментар е бил редактиран от Ивелин на Днес, 07:37 AM

 

Този коментар е бил редактиран от Ивелин на Днес, 07:37 AM

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да се бие, друже! Аз си гледам работата, а виното е проооосто чудно! Я, аз да си боцна е едно малко сиренце с него... Ох, на батя!!! :)

 

Ивелине, темата е на масичка, човек, не за той бан... Ето ти малко фастъци ;)

Пешо, бащата на жена ми отпусна много стабилна домашна ракийца. Само замалко отивам да я взема и се връщам! И без това само седи вкъщи, че нали ми забраниха алкохола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЯЯяяяяяя, то тук имало събиране, добре че Виктор спомена нещо иначе щях да изпусна купона. Аз като примерен гост съм взел едно Johnny за домакина (1л естественно, все пак гледай колко познати са се събрали) , ааааа .... Пешо ето те и тебе, заповядай, много хубаво местенце си си спретнал, чудно е! Не не... не ми вади стол аз ще седна между Виктор и Ивелин че нещо от тия ракии нещо са се прегърнали ... абе да не стане беля че Мими на Виктор ще ми откъсне главата че не съм се намесил :hysterical: .... ЪЪЪЪЪ ... Викторе ти къде тръгна?!?!? ... аааа за ракия, ок тичай , да си се върнал за втората наздравица :hysterical: CursedSoul (провиквайки се), айде излизай от тоалетната че ще изпуснеш наздравицата .... а ето те, еееее .... защо не казваш че си излязал а трябва да се провиквам като идиот, нищо , дай да ти налея още едно голямо, а така ..... ЕЕЕЕЕ не не... Пешо прибери холандския кейк от FLISK, този кейк е личен подарък от него за теб така че мисля че е редно ти да му се насладиш, но ако настояваш може по късно !!!! Такааааа , всички ли имат за пиене ... Мони прощавай би ли подал леда, да , благодаря, е айде .... наздраве за ДОМАКИНА!!!

 

;) Марио :hysterical:

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познаваме се от около 3 години....много талантлив,енергичен,напорист,знаещ и можещ....общо взето мога до утре да крася и нареждам......90% от знаниата си,вижданията и разбирането за музиката ги дължа само и единсвено на него...да си жив,здрав и корав мастер :-)

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мене здравей !

Урока ти в сайта на форума рулира. Ако не беше писал в представянето ,че свириш сериозно от 2002 сигурно щях да си мисля ,че се занимаваш с музика от 7-8 годишен :hysterical: Още едно доказателство ,че с труд всичко се постига :hysterical:

 

Ае наздраве ! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се възползвам от партито и да кажа здрасти на домакина : )

И да му пожелая готина и късметлийска година.

Петре, и да направиш едно кръгче в Централ Парк от мое име : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oooo, гледайте човека как ни кани, аз на толкова покани ми е гадно да откажа. А добре заварил у форума!

Поздрави от близко до Холандия! :D

 

Я чакайте да поздравя гостите! Капоне, ко праиш ве :P А, килъра ко стаа ве, най-накрая да се запознаем лично - мерси за ония бекинги!

Мене тука ме научиха да си нося алкохол, малко съм отвикнал от нормалните нрави - домакина да купи всичко :D

Нося тука един чипс и едни солети и няколко бири, ако някой иска. Ама като има уиски, и аз може да ги оставя. Я кажи къде е хладилника да ги сложа на хладно, че топла бира не е бира.

Хубаво местенце имаш, кефи ме. Като пийнем още малко, (макар че гледам че вие отрано сте почнали (особено Ивелин)), та като пийнем треа да направим едно джемче ако искате, тамън ще е най-забавно тогава. И всичко ще ни звучи толкова добре....

 

а вие кво сте седнали като на запой бе :greenangel: я малко се изправете.

Айде едно наздраве за домакина

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.