Jump to content
Българският форум за музиканти

учител в пловдив


misak

Recommended Posts

здравейте.имам голямо желание да пея и всички около мен ми казват че наистина мога и имам дарба,но искам да я развия ,защото пеенето е един вид начин на живот.на 18 год съм ,но не съм ходил на уроци до сега,но не мисля че мога да постигна много със четене из форуми,колкото и верни да са нещата в тях.

Та искам да ви попитам за някой добър учител по пеене(вокален педагог) в Пловдив.Все пак не искам да е кой да е ами да е добър.

Мерис предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш да се занимаваш професионално с музика определено ще са ти необходими пианото и солфежа, не само музикален педагог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то не точно професионално,но искам да се науча по-добре отколкото в момента.повече като любителско,но да съм се развил до няква степен.Чак пияно не мисля че ше ми трябва.ПЛС кажете ако знаете някой...нещо телефон,мнения и впечатления...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мини през АМТИИ и разгледай за обяви там. ;)

 

 

Отиди в училище "Кирил и Методи" при секретарката или в дирекцията и попитай за координати на Станимира Манолова (Мира), тя преподава там, доколкото знам е диригент на хора. Страхотен преподавател е! С музикално образование. Разбира и от класическа постановка, и от естрадна. Неин ученик беше преди едно момче - Илия, пееше направо като Ковърдейл и постоянно я хвалеше.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неин ученик беше преди едно момче - Илия, пееше направо като Ковърдейл и постоянно я хвалеше.

 

Много ми е любопитно как така се става Ковърдейл. Имаш ли запис?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време свирихме с илийката в една група :icon_shithappens: някъде се загуби тоя пич,не съм го виждал от доста време :punk_guitar:

искам да подчертая,че станимира е добър вокален педагог за класическо пеене,а илийката пееше като ковърдейл,щото се беше фанатизирал на тема whitesnake и coverdale :( винаги съм препоръчвал виделина като педагог,щото едно,че има диплома за такъв,друго,че има стаж на сцена и най-важното - може да ти интонира всички чалъми а не като повечето да ти говорят празни приказки и т.н.

 

P.S. Сори,че съм настроен негативно към другите вокални педагози в града,но мисленето им е на много "фестивално" ниво...

P.S.S ...та който иска да се свърже с нея,да ми драсне едно лично... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Здравейте и аз съм от Пловдив на 14 съм и си търся учител по пеене.Свирила съм около 7 години на пиано и пях 1 година в хор Омайниче,та искам и аз да попитам кое е по добре на хор ли да се запиша или на частни уроци и при кой съответно?Мерси мн. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте.имам голямо желание да пея и всички около мен ми казват че наистина мога и имам дарба,но искам да я развия ,защото пеенето е един вид начин на живот.на 18 год съм ,но не съм ходил на уроци до сега,но не мисля че мога да постигна много със четене из форуми,колкото и верни да са нещата в тях.

Та искам да ви попитам за някой добър учител по пеене(вокален педагог) в Пловдив.Все пак не искам да е кой да е ами да е добър.

Мерис предварително

 

Здрасти. Препоръчвам ти Радиана Попова (за фамилията имам съмнения). Иди В Синдикалния дом и попитай за нея. М/у другото, тя има глас, доколкото знам около 4-5 октави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Аз малко от главата за краката, но да кажа на кратко. Учех в училище с профил народно пеене. Но мина доста време, а съм пешила да се занимавам с музика за вбъдеще. Ако някой знае за музикален педагог моля ви да ми кажете. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

В момента съм "разквартирована" в Пловдив :hooray: , преподавам в моето студио и по скайп.

Ако някой търси вокален педагог (съвременно пеене), пишете: скайп this_little_bird.

Вяра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.