Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво предпочитате?


vaska

Recommended Posts

За всеки повод различна песен,но е хубаво в репертоара си да имаш и динамична и по бавна...аз имам такива...бавна за един добър конкурс динамична за някое участие защо не ? :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на периоди :P Има много жестоки балади (примерно тези на Jennifer Holiday),които нямат нищо общо с разни лигави историй ала Avril-When you`re gone..или Fergie-Big girls don`t cry!А динамичните,бэрзи парчета...определено повдигат настроението,публиката :) и много други неща :D ....и все пак много зависи от настроението и душевното състояние :D Примерно аз веднъж с такава мъка изпях "I feel good" (болна,депресирана.. ;) ),та ми беше доста странно,че ми пляскаха доста,все пак ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на периоди :P Има много жестоки балади (примерно тези на Jennifer Holiday),които нямат нищо общо с разни лигави историй ала Avril-When you`re gone..или Fergie-Big girls don`t cry!А динамичните,бързи парчета...определено повдигат настроението,публиката :) и много други неща :D ....и все пак много зависи от настроението и душевното състояние :D Примерно аз веднъж с такава мъка изпях "I feel good" (болна,депресирана.. ;) ),та ми беше доста странно,че ми пляскаха доста,все пак ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е изключително краен, затова краен отговор не мога да дам. :thumbs_up: Зависи от настронието ми - понякога съм в настроение да си пея нещо бавно и релаксиращо примерно нещо на Thom Yorke, а понякога ми е просто до нещо диво като Soundgarden..Същото е и за свиренето - има си време за куфеене, има си време и за нещо по-бавно и мелодично.

Редактирано от valkyr-qsal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от настроението ми(поне при мен е така)Аз съм на периоди.Когато съм в добро настроение повече се кефя на по бързи песни като "Rock and Roll"(Led Zeppelin)А когато съм в по тъжно настоение много обичам да слушам бавни песни като "She's Gone","Children of The Sea","Rightwing"(Black Sabbath),"Catch The Rainbow","The Temple of the King"(Rainbow),"Since I've Been Loving You"(Led Zeppelin)..Лично при мен е така де незнам за другите :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам честно казано :rocker: госпожата ми вика човека балада, което явно означава, че доста си падам по баладите и не толкова по бързите :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

На мен ми харесва песен, която да ме грабне още като я чуя един или два пъти.Харесвам и бързи и бавни песни.Стига да ми лежат добре на гласа.Обичам и да експериментирам,но първо обработвам нещата и тогава ако се получи се кефя на положения труд,иначе ако човек се затвори в един стил не му остава голям фронт за работа и стремеж да се развива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз също съм на периоди.Като ми е сдухано или нещо не съм на кеф си пускам някой албум на Енигма и умирам,но имам ли настроение и почна да излудявам надувам всевъзможни резачки.Даже почнах да излудявам и на павароти има една много яка песен във vboxa "La Danza" като я чуя се едно слушам Metallica малко страно,но факт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.