Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пиано


Recommended Posts

Здравейте! Искам да започна уроци по пияно,но не мога да открия нищо.От Варна съм и наистина имам голямо желание да свиря..моля,помогнете ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да започна уроци по пияно,но не мога да открия нищо.От Варна съм и наистина имам голямо желание да свиря..моля,помогнете ми!

ако беше от софия или бургас - няма проблеми,но.. завърти се към музикалното ви училище, ако хванеш някой учител там, със сигурност ще те ориентира :thumbs_up:

иначе аз си предлагам услугите за амбициозни хора в софия обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да започна уроци по пияно,но не мога да открия нищо.От Варна съм и наистина имам голямо желание да свиря..моля,помогнете ми!

ако беше от софия или бургас - няма проблеми,но.. завърти се към музикалното ви училище, ако хванеш някой учител там, със сигурност ще те ориентира ;)

иначе аз си предлагам услугите за амбициозни хора в софия обаче

 

 

Е,софия.. :)) Когато заживея там след 2 години,ще те потърся...ако може все пак остави някакъв твой телефон и ми разкажи нещо повече за теб и пианото :metalist:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Орбита-младежки дом има школа по китара и пиано,и двете даскалки са много готини......успех:))

 

ЕЕхеее суперР!!! :)) ще те черпя :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,софия.. :)) Когато заживея там след 2 години,ще те потърся...ако може все пак остави някакъв твой телефон и ми разкажи нещо повече за теб и пианото :)))

Ами цял живот с него се занимавам Завършила съм Консерваторията с пиано, сега карам специализация за Звукостудийни технологии и продуцентство към ТУ и тъй като обичам работата с деца и любознателни и въобще амбицирани хора , преподавам на ученици и любители на музиката. e-mail ми е anna_md@abv.bg , който иска да се научи да свири на пиано или да се усъвършенства в музицирането, нека ми пише. С радост ще помогна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,софия.. :D) Когато заживея там след 2 години,ще те потърся...ако може все пак остави някакъв твой телефон и ми разкажи нещо повече за теб и пианото :D))

Ами цял живот с него се занимавам Завършила съм Консерваторията с пиано, сега карам специализация за Звукостудийни технологии и продуцентство към ТУ и тъй като обичам работата с деца и любознателни и въобще амбицирани хора , преподавам на ученици и любители на музиката. e-mail ми е anna_md@abv.bg , който иска да се научи да свири на пиано или да се усъвършенства в музицирането, нека ми пише. С радост ще помогна :D

 

аз ще ти пишаа :hysterical: искам да ме научишшш,не издържам наистинаа!!! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.