Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко барабаниста/ки сме във форума


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Здравеите ,казвам се Петьо занимавам се близо от година и половина с барабани . От Стара Загора съм свиря с група и с музиканти от музикалното у4илиште в града . С групата ми свирим рок , джаз и метал малко . Поздрави на си4ки и много успехи . <_<

Редактирано от admin_rko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравите...аз съм поредния Пешо наоколо....дръмкам на барабанки от 9 години и все още сядам зад барабани със същия хъс, както лягам в/у жена... <_<

 

JUMPDAFUCKUP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр (: казвам се стефан

занимавам се от няколко месеца, около 5

не мога нищо ;) ии по тая причина си търса учител :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

казвам се Калоян.Свиря на барабани можеби от 8,9години.Свиря от :dance: Траш до латино. ;);)

свирил съм в групи като Ювиги,Рефлекс,вмомента от 2 г свиря с група ЛОГО

ми това мисля че стига ;)

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички казвам се Даниел, запалих се по барабаните преди около 10 години след като гледах един концерт на Sepultura от тогава съм самоук с някои малки изключения,когато ходих при моя колега и много добър приятел Михаил Яланджиев (Църо) за някои съвети но както и да е, свирил съм в няколко групи и проекти, преди 5 години с едни момчета които също са ми много добри приятели създадохме група Death Squad та до ден днешен това ми е основния проект по които бачкам. Ще продължавам да се уча и да се занимавам с барабаните докато ръцете и краката ми го позволяват....

 

P.S. Хайде със здраве и наздраве на тези които пият :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Вече сме + 1!,Казвм се Живко и бича в Hyperborea от 2002-ра ,а преди това къде ли не :)

:drummer::):cheers2:

Редактирано от TheWildstyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!;) казвам се Nicko Mc Brain :) Свиря в Iron Maiden от 1982 г.;):greenangel::) Мноо съм добър!!!! Пхахаххахахахаа;):hysterical::) Не бе аз съм Жорката-свиря от 6-7 г;) като хоби и почти нищо не мога! ама се опитвам де;):hysterical::) Много успехи желая на всички и много здраве!!!!:hysterical::):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, браво на вас значи ... барабанистка сган такава, сбирщина от хлопащи и дрънчащи хора

;):metalist:

Аз съм Марина,на 14(почти 15) и се занимавам с барабани от около 5-6 месеца.Учител си нямам, карам го самоуко, просто защото в моя велик градец няма такива изроди, които да ме научат да свиря.Иначе си имам група, казва се The Other Side ... като цяло не можем да свирим, но важно е желанието нали :headbang:

Това е общо взето, за повече контакти zombie_777 (скайп) :drummer::):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Деян. Свиря на барабани от около 8 години, но предимно за кеф! Не съм професионалист! Просто е невероятно удоволствие! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Гошко хубавецЪ-вечниЪ йергенин! :recourse: ...преди много години(1986) таткУ ме заведе на концерт детУ Били Кобам :icon_shithappens: свиреше и от тогава свиря "ON"and"OFF"...имам"the dream set"DW+Yamaha(електронни)и една гъста гора от Zildjian-чета най-различни.много харесвам Steward Copeland,Jeff Porcarro,Omar Hakim.....а от известно време съм на вълна Jojo Mayer.Mного съм впечатлен и от неграта забиващи на кофи в New York-ското метро.Колкото повече свиря-толкова повече разбирам,че не мога да свиря........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Гошко хубавецЪ-вечниЪ йергенин! :metalist: ...преди много години(1986) таткУ ме заведе на концерт детУ Били Кобам :) свиреше и от тогава свиря "ON"and"OFF"...имам"the dream set"DW+Yamaha(електронни)и една гъста гора от Zildjian-чета най-различни.много харесвам Steward Copeland,Jeff Porcarro,Omar Hakim.....а от известно време съм на вълна Jojo Mayer.Mного съм впечатлен и от неграта забиващи на кофи в New York-ското метро.Колкото повече свиря-толкова повече разбирам,че не мога да свиря........

 

 

Супер,много готино :) Пусни някакви снимчици ако имаш в темата Нашите тупани :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще е умно всеки да си изреди и досегашните (не)реализирани проекти :hooray:

 

Първата ми по-сериозна група беше EX (nu metal), бях първия барабанист на бандата. Следват 3 прекрасни години в HyperCube (арт/псайкъделик/етно), от самото начало на групата, до разпадането й. Отскоро съм новия барабанист на P.I. (пънк/ска). Имам епизодични участия във форумната банда No Rejection. Останалите над дузина кратко просъществували и безимени проекти няма да ги обяснявам.

Ами толкова от мен за сега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.