Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted (edited)

Eдин домашному реализиран кавър на композицията " Mood for a Day " от албума Fragile на Yes.

Edited by Enchant
  • Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By gre6nik
      Здравейте,
      Скоро се сдобих с една стара класическа китара Ибанез която има малък дефект. Търся майстор от Бургас или региона който да я пипне малко. По конкретно - липсва и парче (около 2 см.) от пластмасовия кант на ръба на задната дъска и царгата. Снимки ще приложа като се логна от телефона.
      Прегледах представилите се лютиери, но не видях такъв дислоциран в Бургас, за това пускам тази тема.
      Поздрави
    • By Enchant
      Една акустична авторска пиеска, със странното име Анелим, записана като част от наскорошен лайвстрийм. Все още е в доста суров вид, но тепърва ще поработвам върху нея:

• By DaftFunk
      Здравейте колеги,
      налага ми се все по-често да свиря акустично на сцена в малки и средни клубове. Използвам гранд аудиториум китара с пиезо адаптер вграден под мостчето и Fishman Ysis 2 бандов еквилайзер + обръщане на фазата.
      Въпросът ми е следния : Засега не съм предприел закупуване на амп / комбо за акустична китара и ползвам едно малко транзисторно 15 ватово комбо  с 10 или дори 8 инча говорител /не съм сигурен / което изкарвам през лайн аут към пулта в съответния клуб. Не съм убеден, че това е най-доброто което мога да направя и за това искам мнение дали би било по добре да си закупя Direct box с цел балансиране на сигнала към пулта и така да избегна минаването през малкото кубенце ( и ако да ) какъв тип да бъде или по-скоро да пробвам с някакъв малък преамп който пак да замести минаването през комбото.
      Благодаря предварително за отзивите!
    • By Enchant
      Обширен тийзър на албума "Night Shadow". Надяваме се, че ще ви хареса! На 08.11.2018 от 20:00 часа в София Лайв Клъб ще е промоцията на албума. 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.