Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
asparuh75

Deep Purple- Pictures of Home соло кавър

Recommended Posts

От доста време го разучавам и не съм го ошлайфал ама днес си издивях и реших да се запиша, тъй че грешки има ама са от сърце :)

• Like 3

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!
    • By solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!
    • By Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.
    • By tomator
      Здравейте,
      Ние сме вокалист, китарист и басист, които търсим барабанист в сферата на рока и метъл-а. Групата е нова.
      Засега сме започнали с кавъри на парчета на групи като Alice in Chains, Tool, Audioslave, Soundgarden, Zeppelin и др.
      Изисквания:
      -  да има барабани 
      - да има поне един свободен ден в седмицата за репетиция
      - да отделя време за 5 авторски/кавър парчета в седмицата
      Поздрави
    • By LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.