Jump to content
Българският форум за музиканти

Густаво Герра


adXok

Recommended Posts

Реших да поразгледам и аз едно друго из Интернет за китари, китаристи и прочие и се натъквам на нашия човек.

Бразилец... ама от крайбрежието, не е от джунглата, от столицата на областта ПаранА! Сетих се за Сепултура, Ангра, Крусифайър, Мистифайър (последните две се водят сатанински) и много други. Брех ги в диваците! А?

 

Да ама не!

Нормални хора са си.

 

Та на темата за наш Густаво Герра. Набор '78, кат брат ми. Свири, та дрънка. Малмстийн, Вай, Сатриани, Ромео, Гилбърт и кой ли още не със съответния стил на свирене, китара и звук! Учител е по китара, там в Бразилия. Там има много народ. За тези които вече искат линка...

 

Ето го: Gustavo Gerra Official Web Site

 

Разрових и в YouTube.com и ето някои от резултатите:

 

Тест на Zoom 505 II върху Juice на Steve Vai

 

Далеч, отвъд слънцето - Yngwie Malmsteen

 

Морето на Лъжите - Michael Romeo (Symphony X)

 

И нещо на Сатриани и задявките му с онези някъде там...

 

 

 

 

Останалите си ги намерете, щото са много... Такива китаристи имам предвид.

 

Напразно търсих авторска музика от Густаво в сайта му, не намерих. Но не се и съмнявам като как би "изглеждала".

Опа, ето че се доказвам:

 

Авторско от Густаво, на мен ли ми се счува Хален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да момчето е талантливо има си всичко дет се вика пък и факта че като реши да свири Малмстийн бум с китарата на Малмстийн - така трябва . Е друг е въпроса като почне да свири авторски неща - там се усеща че за жалост само техника не е достатъчна .... но той е още в крехка възраст и се надявам че след някоя и друта година ще ни зарадва с нещо по така . Дай боже на всеки такава техника на 19 години . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного дрънка това момче. Ченъл във фейворитс ми е (ех бг ленгуидж, ко да го праиш)...

Мене ме е яд, че не знам поне малко испански или бразилски, сигурен съм, че уроците дето ги беше постнал някъде ще бъдат много полезни :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре! Изкефи ме максимално! Има ли такива китаристи в БГ е въпроса.....аз единствено с Дими Налбантов бих го сравнил.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво на младежа, напълни ми душата, но като гледам, в областта, в която се е засилил, още бая хлебец има да папка, за да стане като големите. Въпреки това има огромен потенциал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.