Към съдържанието

Снимка

Дигитален четец за ноти

• Please log in to reply
3 отговора на тази тема

#1 Pianoslayer

Pianoslayer

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 14 юни 2017 - 13:21

Здравейте, надявам се това е правилното място за тази тема!

Проучвам пазара за дигитален четец за ноти. Аз съм пианист и свиря по всякакви събития и места и от време на време ми се налага да мъкна твърде много и тежки ноти. Да не говорим, че обръщането на ветровити места си е цяло предизвикателство. В момента излиза една жестока джаджа на GVIDO - http://goodereader.c...c-reader-review но ми е много скъпа. Друг вариант, който харесах е на apple IPAD pro, което е в поносими парични граници. Въпроса ми е, някой може ли да ми препоръча нещо, което ползва - независимо от парите,искам да имам предложения от хора, които работят или са работили с такова устройство. Иска ми се дисплея да е колкото а4.

Благодаря предварително

#2 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6781 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 14 юни 2017 - 13:57

Бре, имало нещо по-скъпо от iPad про, мислех, че Apple са най-големите безсрамници :)

По темата. Аз ползвам iPad, макар и не Pro, но върши чудесна работа. Има си програми в които може да си пишеш ноти, да вмъкваш pdf-и или само да си пишеш акордите. Виж според нуждите си избери нещо. Да не говорим,че паметта му е по-голяма от на GVIDO-то и можеш да го ползваш за още един куп неща.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#3 Pianoslayer

Pianoslayer

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 26 юни 2017 - 09:11

В крайна сметка си взех iPad Pro 12.9. Вече имах възможността да го пробвам няколко пъти и е жестока машина, възможностите му са неограничени и музикалните апликации работят пефектно. Определено го препоръчвам,ако някой се чуди.

#4 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6781 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 27 юни 2017 - 07:37

Много добър избор, няма да съжаляваш. Поздрави!

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни