Jump to content
Българският форум за музиканти

Judas Priest

Моля за малко информация колеги

Recommended Posts

Здравейте ,колеги! Подариха ми акордеон Weltmeister Cordal 80 баса, но тъй като не съм вещ в акордеоните ,а и няма да ми трябва ,би ли могъл някой да ме ориентира колко би могла да бъде прибилзителната му цена. Закупуван е около 1980-та година и е използван 2 пъти най-много ,като нов е.
Поздрави!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко бързо искате да го продадете.Имаите предвид ,че пазара е пълен със подобни музикални инструменти.Мисля ,че цената му трябва да е от 500-800 лв зависи от вашата нагласа и от състоянието на инструмента.

hqdefault.jpg

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От НиколайGK
      Здравейте, 

Пускам темата от името на приятел, който има желание да почне да свири на акордеон. Основното му желание е да свири интерпретации на популярни песни, както и българска народна музика. 

1) Можете ли да предложите школа, читалище или добър учител за уроци, както и телефон, сайт или e-mail за връзка?

2) Ако се стигне до закупуване на инструмент - бихте ли препоръчали нещо, което е подходящо за целта? Може да е нов инструмент; модел, който се среща често втора ръка; или пък конкретна обява. И двамата не сме навътре с акордеоните, тъй че не мога да кажа с колко клавиша и баси търсим. Бюджетът е около 200-300 лева. 

Поздрави!
    • От promix
      Мои познати руснаци направиха група и търсят басист и клавирист. Ако има и акордеонисти също.Ще се свири само руска музика в различни стилове .
    • От savov
      НОВ ЦЕНТЪР ЗА ВОКАЛНО-ИНСТРУМЕНТАЛНО ОБУЧЕНИЕ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

- поп и джаз пеене;
      - пиано;
      - акордеон;
      - ударни инструменти

МЯСТО: ЧИТАЛИЩЕ НАДЕЖДА
      ЗА КОНТАКТИ: 0885 248 760

• От Strahila
      Здравейте! Аз съм студентка по журналистика в Англия и правя филмче за българите на острова. Трябва ми класическа музика, валсове, танго... изпълнени на акордеон за аудиото към филма. Нямам бюджет за филма и не мога да предложа хонорар, но ако все пак някой ми предложи свой запис  с условието да изпиша името на музиканта във филма ще бъде едно добро дело за всички нас, които се борим за по-доброто име на страната ни в Европа. Тук можете да гледате трейлъра на филма: 

Благодаря ви предварително! Хубав празник! 

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.