Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
toni_metallica

Трябва ми спешно помощ !

Recommended Posts

Значии имам проблем с две прагчета на моят електрик, които не знам си как като сложих капо на по долните позиций ии след това остана следа все едноче струната е прерязала прагчето и в момента бръмчи отвратително..плийз хелп ми братя хд !

Сложи снимката, която ми показа. 

... от каква помощ се нуждаеш по- точно.... ?!?!?!

да ти каже какво/защо е станало... или да ти оправи китарата .... (ако "електрик" означава електрическаКитара)

Значии имам проблем с две прагчета на моят електрик, които не знам си как като сложих капо на по долните позиций ии след това остана следа все едноче струната е прерязала прагчето и в момента бръмчи отвратително..плийз хелп ми братя хд !

Ха сега още един път напиши какво е станало, ама така, че да те разберем. С точки и запетайки, като грамотен човек. И без "Й" на края на думите, пише се позицИИ.

• Like 1

Позиций е известен римски стратег или елемент от химичната таблица, а "позиции" е множествено число на "позиция"

Формулирай си грамотно въпроса и ще ти бъде отговорено за "електрика" или каквото е там.

Леле! Ще разкъсате човека!

Според мен, ако проблемът е в наранени прагчета, спасението ти е да занесеш инструмента при лютиер. Не съм ходила, но подозирам, че ще излезе скъпичко.

То човека сам се е разкъсал с тая тема,и освен обект на подигравки какво да стане? Неграмотно написано,без снимки..аз лично не мога да възприема идеята,че стандартно капо ще нарани позициите,това не е менгеме все пак..

Леле! Ще разкъсате човека!

Според мен, ако проблемът е в наранени прагчета, спасението ти е да занесеш инструмента при лютиер. Не съм ходила, но подозирам, че ще излезе скъпичко.

Даже не си и помисляй да ходиш, ще ти се разпори джоба. Лютиерите са едни кръвопийци, само чакат да се появи някой с две одраскани позициЙ...

• Like 5