Jump to content
Българският форум за музиканти

New Music Instruments Centre


Recommended Posts

http://www.pro-technica.com [or] http://www.pro-technica.com/pictures/YAM_MEGA-STORE2.jpg

Mомци, някой да има повечко инфо за това? Понеже се надявам да не вкарват само Yamaha (на мен лично изобщо не ми допада), а ако има нещо по-така, би било интересно да се знае, за да задръстим входа още на откриването. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, но ако ще представлява текущите два магазина на Динакорд събрани на едно място, не виждам особен смисъл.

 

Иначе мен Ямаха страшно ме кефят, особено като съотношение цена качество. Китарата, баса, синтезатора и пулта ми са Yamaha и съм страшно доволен от всичко. Живот и здраве, смятам в близките месеци да се сдобия и с един комплект електронни барабани Yamaha. От към хай-фи техника също не прощават - имам един стерео усилвател Yamahа от серията Natural Sound, който в комплект с тонколони Magnat кърти мивки.

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИЛИ,БОЖЕ :wow: :wow: :wow: Това 10000000% ще е нещо невероятно!Сигурно и цените ще са така невероятни,ама ще видим...

Как искам да си нябавя от там няколко Коледни подаръ4ета :D Ееех,ме4ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така като порзгледах сайта им, видях марки като Истанбул, Пейст, Вик Фирт, Мейнл и други, така че явно няма да е само на Ямаха. Ех мамка му, защо всичко е в Софията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така викам!Кой мисли за нас от "провинцията"?При нас няма ли дръмъри и други музиканти?

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се знае за този магазин,дори самите Динакорд не знаят кога ще го отварят,бях чул че трябва до края на го дината ,но като гледам няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръмерски магазин вече има, пак на динакорд (протехника) и пак в София. В сравнение с други магазини наистина е доста по заредено. Има и пейстовеи и истанбули и стаг, палки промарк и вик фирт. и т.н.

 

Лошото е, че според мен и десет магазина да отворят и с хиляда различни фирми да работят пак ще има определени артикули от даден производител, но разни неша от сорта на клампи, холдери и други по-екстравагантни неща няма да са налични, а дадени части дори и с изписване не се навиват да ти докарат, въпреки, че се водят за официален вносител и в каталога на фирмата се предлагат подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.