Jump to content
Българският форум за музиканти

bogibo

Soundprophet и Mindown (09.05.15 от 21:00,гр.Пловдив,клуб "Петното на Роршах")

Recommended Posts

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От DVengeance
      Здравейте,

Нямам усилвател и се чудя, колко добра идея е да се свири лайв със симулация за китарата. Съответно би било Китара - аудио интерфейс - лаптоп - един активен монитор от интерфейса плюс мониторите на сцената и от интерфейса към Ди Ай-а на главния миксер за фронт оф хаус.

Потърсих из форума, но не намерих подобна дискусия, поне не някоя от скоро. Интерестно ми е дали сте опитвали подобно нещо, задоволителен ли е резултатът?

Като изключим фактора надеждност на драйвърите и личен мониторинг, тъй като те не са ми проблем, какви други проблеми може да има този сетъп?

Някой със сигурност ще зададе въпроса, защо просто не ползваш усилвателя на някого или не наемеш, затова нека кажем, че тези възможности не са удобни за този случай. За няколко концерта не ми се пръскат средства за усилвател, тунер, ноиз гейт, допълнителни кабели, носенето на всичко и т.н. като се има на предвид, че ми трябва просто един метъл ритъм звук, гейт и тунер, който са в софтуера. Дефакто не ми се налага да сменям между два канала.

Поздрави,

Денис
    • От DANEV
      https://www.facebook.com/polina.heartless/videos/1094731867315442/?pnref=story
    • От sdiefko
      Здравейте! Търся си хора, които имат желание да свирят метъл или метълкор/груув. Имам силното желание за авторска музика, но съм съгласен да има и кавъри. Стилът, който търся се намира някъде между Killswitch Engage, Parkway Drive, Slipknot, Periphery, Gojira, Tool, Smallman, Mexicoma, Kyuss, Bullet For My Valentine, While She Sleeps, A Day To Remember и така нататък. Аз съм китарист на 19 от Стара Загора, но пребибавам в Пловдив . Нямам проблем да бъда ритъм или лийд. Ако има желаещи, можете да ми пишете тук на ЛС, тук -> https://www.facebook.com/zdievgu , или тук -> skype: kuizukihamazan. \m/
    • От nels2
      Здравейте! Извинявам се предварително, ако мястото на темата не е в този раздел или вече има създадена такава.
      Интересувам се от информация относно ин еър мониторните системи. Стерео или моно е по-добре да си взема , ако може да ми препоръчате някакви добри марки.
      Колебая се между Shure PSM200 , Hed Audio Wiem set 200 , JTS-SIEM-2T-SIEM-2R или Galaxy Audio As1100 UHF.

Ще се радвам да споделите и ще съм признателна , ако ми помогнете в избора.Аз съм вокал и ми трябват за изпълнение на живо.

• От drago hazart
      Здравейте Колеги,
      На 19.11.2016 правя концертна вечер / one man show /.
      На акустична и електрическа китари ще изпълня мои парчета както няколко кавъра.
      Monkey Temple / София, бул. Христо Смирненски 1 / до ВИАС /. Дата 19.11.2016,
      Showtime - 21,30h. Welcome to the Show / Драго Блондо

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.