Jump to content
Българският форум за музиканти

Hops

Нова ера

Recommended Posts

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От starfish
      Здравейте, ето нещичко и от мен. Надявам се да ви допадне! Поздрави!

• От musicman
      Не съмсе разписвалв този раздел от 1000 години. Ще се радвам някой ако харесва такава музика да сподели мнения. Приемам всякакви съвети. Също така съм отворен към колаборации. Ако се намери и някой, който творчески да го смеси и мастерира ще бъде най-добре. Есествено срещу заплащане.

Стилът се получи малко странен... нещо между готик и ню ейдж

Ей го на парчето с кодово название The Queen Of Darkness, за момента е дълбоко демо.

• От musicman
      Тези дни си свалих ей това нещо AKAI iMPC и докато го разцъквах се получи ей това:

https://soundcloud.com/ar-aiz/sounds-from-wednesday-night

Програмката е голама зарибявка но не може да се мери по функционалност с нормалните MPC-та, а и аз не съм много запознат с този вид музика и хадруер. Това, което ми харесва е че се генерират лесно някакви идеи, които получават що годе завършен вид без да е нужно кой знае какво. Имам някои забележки от към функционалност, а именно би било добре да се имплементира в следващата версия възможност за запис на действията в миксера и ефектите, audiobus, както и миди редактор. Първото и последното са налични но трябва да пуснете iMPC през Tabletop. Иначе има интересни звуци и се работи лесно. В програмката вървеше някакъв анонс, че който ъплоудне нещо направено с тази програмка ще участва в томбола за истинско MPC. Изобщо нямах представа колко лесно е да се вземе участие :)

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.