Jump to content
Българският форум за музиканти

Даите ми информация начинаещ съм!


Recommended Posts

Протеинчоу.......кат искаш да ги тропаш такива, завърти се покрай "Тракия" фестивалите и надсвирвания и надпявания... ще срещнеш един Пайчо който разбира от тая работа......но не си мисли, че Пайчо свири само кючеци! Първо овладей БГ фолклора, който съвсем не е лесен....туркизмите са лесната част от нещата

Боянчо е много прав относно нашата народна музика...само дето тя е толкова много за учене , че няма да ти стигне време за кючеци...пък и мерак няма да имаш за такива,захванеш ли се с нашенски фолклор :huh:

По принцип си падам по рокирането и суингирането :D ...мъ нашата народна ич не е за подценяване :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

тея коментари тука кой от кога свири са пълни глупости!!!

някой ден ако ми остане време ще ви запозная(ще кача видео и снимки някъде)с един барабанист от Варна(свири няколко години със СЛЕНГ)който не е учил при нокого през живота си,а когато VIRGIL DONATI беше в БГ му беше гид и го е смаял от свирене!!така че няма значение кога си почнал,а колко талантлиж,музикален и упорит си(трябват и пари за инструменти и свободно време)

Този барабанист се казва Митко,свири няколко месеца в ПИФ,а после за кратко и в Сленг/в клипа на "Кой"/,а не няколко години.В Слег замести Борислав Петров/ако не се лъжа/ докато се върне настощият им-Дънди.А тук става въпрос за това,4е 4овек у4и най-бързо и лесно в ранна възраст-книжлета по Педагогика на пазара колкото щеш,а и световните музиканти го доказват това.Апропо,защо не питаш Митака кога е запо4нал и при кого е у4ил,мисля,4е ще се изненадаш :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.