Jump to content
Българският форум за музиканти

Съпорт-а


pantommind

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
Виждам,че се дразниш на Шеки.И на мен не ми харесва особено стила на групата им,но не ги плюя.Вземи събери ти една група и пробвай да подгрееш някоя известна банда.Да те видим и тебе... :godbless:

За какво плюене говориш, човек??!?!?!

Човека ясно си е казал, че отишъл на концерт да гледа "Дядо Ози", обаче някакъв надут соц глупак, който не допаднал на публиката решил да се направи на интересен и да я изнерви още повече, като оплюе публично човека, когото са отишли да слушат всички!!!

Може и да е най-добрия, но в случая подгрява, и това че получава вместо аплодисменти освирквания значи само едно: НЕГОВАТА ВЕЛИКА МУЗИКА НЕ СЕ ХАРЕСВА НА ПУБЛИКАТА!!!!!!

За това нормално е да изсвири там сетлиста или да го скъси ако трябва, а не да изнервя допълнително!

Всъщност не съм бил свидетел на този случай, но изхождам от личните си впечатления от просташкото изпълнение на Звезди и неговата агитка, които незнаино защо бяха сложени да подгряват СОУЛФЛАЙ и то последни с изнервящо дълъг сетлист!!!

След като не получи желаното от публиката "великият" Звезди взе да се ебава с нея!!!

И накрая завърши с :"Ето ви го шибания Кавалера!!!"

 

Това че си направил песен, която цяло поколение (или поколения) издигало в култ не значи че можеш да си позволяваш да правиш такива изказвания пред 3000 (не си спомням всъщност колко бяха) човека които чакат именно "Шибания Кавалера" , а не Звезди и Аналгин!!!

Може да си записал албум в ЮСА или Лондон или където си щеш, ама такива просташки прояви не се приемат добре от потенциалната ти публика!!!

За сметка на това Инсмут преди това бяха със стегнат и супер готин сетлист, напълно в духа на цялата вечер, получиха аплодисментите и енергията на публиката и завършиха точно както трябва да завърши група, която подгрява!!!!

Групите не се събират да подгряват други, а за да правят музика!!!!

Така че и да събираш и да не събираш все тая!!!

А да се явяваш като съпорт на групи с които нямаш нищо общо стилово само защото си си партиика с организатора е малко тъпо, не мислиш ли??!?!

Та няма защо след това да се сърдиш на публиката че не търпи едночасовото ти изпълнение...

 

П.П. Ебати дългия пост изписах за такава глупост!!!Мисля че Звезди и за това е виновен!!!!!! :bravo::P:bravo::bravo:

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Представянето на Шеки не беше толкова трагично - аз всьщност в този момент влизах - и само чувах - може да сьм ги зьрнал на края - но това няма значение

Смешното е че Шеки сам по себе си е имитатор на Ози - и неразбирам що го плюе - да не си мисли че ще остави по - голяма следа от него - какво ли

 

Такива ги има и по западните банди

наскоро си свалих концерт на Ин Флеймс - от рок ем ринг

скапания им вокал - който вьобще не е вьрха на сладоледа - пьрво се изцепи -колко по яки Ин Флеймс са от Металика ! :think:

после взе да се изживява като втори Брюс Дикинсьн

-Скрийм фор ми -Скрийм фор ми

страшен селянин

с някаква ризка и вратоврьзка

момчета от бандата свирят прилично

но тоя тьп вокал - просто не беше вред

 

сега ако сложим в Пьрва група - Металика, Мейдьн,Джудас,Пьрпьл,Сабат,Лепард,Джови и все такива известни банди

Втора група -пак някакви яки банди - но не с такьв успех - например Соулфлай (просто като пример)

е тия Инфлеймс са си направо трета група - за какво се бори и за какво се мисли скапаняка му тьп :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо сте се трогнали толкова от тоя? До колкото чух той вече няма група..... пък и това че е бил трагичен не ви помага особенно много.Гледайте вашта група и вашето изпълнение да бъде добре и да не е трагично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля май ми е кеф, че я няма тая банда вече. Беше ми писнало да подгряват всяка чужда група, във всеки стил. Е т'ва не можа да разбере Фънкара - не може да ползва една две дежурни банди за всеки концерт, независимо от стила. Катинчаров понеже и той се бута навсякъде та и Suffer H се бяха превърнали в дежурен съпорт (респект към Цецо Пейчев).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.