Jump to content
Българският форум за музиканти

Бавно и неравноделно


asparuh75

Recommended Posts

Това е една от идеите които ми идват в съня,ставам и ги драскам.Знам че има такива подобни народни мотиви ,но това си е мой кърпеж,и на мен ми харесва,дано някой насложи нещо мелодично,ако му хване ухото :) Аз имам вариянт за мелодия ,но не искам да влияя.

Сърце и душа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Еми нямам думи.Браво.Бързо музикално реагиране и много добро.Аз ще се постарая утре да сложа една жичка ,там дето си оставила място. :godbless:

И текста кърти и изпълнението.Настръхнах като го слушах,и то по една случайност пък си и уцелила сюжет който ми е актуален .:)

Редактирано от asparuh75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане... :yes:

Неравноделно в джема и аз да си мълча?! :P

Гледах, да не е чист фолклор, но какво се получило?! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може ли да използвам песните Ви за да запиша отгоре някакви идеи :). Не искам да е плагиатство затова питам първо! Уникални са. Комбинацията народни мотиви с електрическа китара и като цяло тежка музика е уникална! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Композицията на подложката е мислена от мен,и ако ще правиш нещо официално,трябва да имаш предвид това,както и че това нещо се свири от нашата група на живи изяви.Ако искаш да се забавляваш действай спокойно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Никога няма да копирам или да открадна нещо, че да забогатея, а случайно ако стане факт, няма да останете капо. Нито ще го свиря по клубовете, а на Уембли се събират малко хора на концертите ми (или просто е голям стадиона) Просто за удоволствие, а и преди да го постна където и да било отново ще те попитам. Поздрави и повече народно да има си пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофтито е, че си е стандартно или ако е авторско (?!) е равноделно, само за да е неравноделно и става безинтересно още с началния бийт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.