Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе-да се похваля аз!


Recommended Posts

Имам си тарамбучица-от остров Ява,за раменце,ръчна изработка,от кокосов орех и бамбуче,вълна и глигански зъби,нарисувана и най-важното ЯКА,АДСКИ ЯКА!!!Умирам от кеф-откачам-винаги съм искала да имам такава,а на най-прекрасния,който ми я подари,дори не съм споменавала,а той така да уцели от раз.Видял я бил и веднага си наумил да ми я вземе!!!Уррааа!!!И ще си набавя оттам и едни флейтички ми се струва...Само кинтажец да намеря,че се ошушках по празниците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

честииииииииииииииииииииитоооооооооооооооооооооооо . като ми поръчат пак чалга да правя ще ти се обадя :P:D:P . ама сериозно ли е от Ява Е ТЕ ТВА ТРЕБЕ ДА СЕ ВИДИ направо сигурно мнооооо се кефиш и аз бих се кефил. ми как да не се пофали човек бре то си е цял празник :P:P:P . ми аз не мога да се похваля с такъв подарък мене знете ли кво ми подариха - 2 двойни ключа за лампа :P щото правя ремонт и още си паля свързвайки фазата с нулата ама нема лошо де щото само аз си паля и гася сега хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам си тарамбучица-от остров Ява,за раменце,ръчна изработка,от кокосов орех и бамбуче,вълна и глигански зъби,нарисувана и най-важното ЯКА,АДСКИ ЯКА!!!Умирам от кеф-откачам-винаги съм искала да имам такава,а на най-прекрасния,който ми я подари,дори не съм споменавала,а той така да уцели от раз.Видял я бил и веднага си наумил да ми я вземе!!!Уррааа!!!И ще си набавя оттам и едни флейтички ми се струва...Само кинтажец да намеря,че се ошушках по празниците :P

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и колкото снежинки паднат тази зима, толкова ударчета да й нанесеш (Тарамбучки, тупанчета, джембета, бонгоси и тем подобни са ми страст)! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

are честита и от мен :P сигурно е много яко да си потропваш ,ако искаш ше те направиме перкусионистка :D:P

По-добре джудистка, ама тогава ме дръжте далеч от нея! И от зъбите й!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

are честита и от мен  :happy: сигурно е много яко да си потропваш ,ако искаш ше те направиме перкусионистка  :rolleyes:  :P

По-добре джудистка, ама тогава ме дръжте далеч от нея! И от зъбите й!!! :ph34r:

хахаха :green: :green: :D ,мани недей ще вземе да ни изпотрепе тука и после няма как да свирим :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

are честита и от мен  :happy: сигурно е много яко да си потропваш ,ако искаш ше те направиме перкусионистка  :rolleyes:  :P

По-добре джудистка, ама тогава ме дръжте далеч от нея! И от зъбите й!!! :ph34r:

хахаха :green: :green: :P ,мани недей ще вземе да ни изпотрепе тука и после няма как да свирим :green:

Бе ти се е****й, ама като я знам... :D

;)

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

are честита и от мен  :happy: сигурно е много яко да си потропваш ,ако искаш ше те направиме перкусионистка  :rolleyes:  :ph34r:

:D Искаш аз, искаш!!!Ама ми се и пее много - това по-трудно се удържа, да не кажа, че направо не се!!!А колкото до боя...Не ме закачайте с лошо и аз съм като най-милото котенце на света - само мъркам и се закачкам да си играем.Ама настъпите ли ми опашлето - Фхххххссссссссссссссссссссссс!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И две че избичим даже - така се зарибих,че и като пишкам вече си я налагам ;) Не ми излиза от ръцете!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така се зарибих,че и като пишкам вече си я налагам :P Не ми излиза от ръцете!!! ;)

;);)

Сори ама тва звучи, ъмм, меко казано двусмислено...

Даже всъщност съвсем едносмислено си звучи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Гле'йте си работата - аз си се кефя и хич и не можете да ме ядосате в момента!!! ;)

Толкова съм си мечтала за такъв дивашки инструмент, че нищо изобщо не може да ме откъсне от него!!!

 

Защо има само :guitar: и :violin: ,а налагащо барабанки човече поне защо няма?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.