Jump to content
Българският форум за музиканти

Dunlop Poll


Fenix

Кое (от изброените) бихте ми препоръчали?  

49 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Тъй, тъй...

 

Та мисля да си купя Вах. Всъщност аз много неща мисля да си купя, де ама кога ще стане... никой не знае.

Та всеки ми приказва че просто Дълноп са си класиката и затова съм (почти) твърдо решен да е Дънлоп. Все пак сложих отговор Друг, но е малко вероятно. Доста ще трябва, за да ме убедите в нещо друго.

 

Аз лично май най-се-кефя на 535 Кю, просто заради изключително големия му range на звука. Разбира се той е и от най-скъпите... Друго добро предложение май е на Даймбег модела, той също е със страшно много възможности...

 

Или пък нещо друго?

 

:D

 

П.С. Имам волюм педал, тъй че комбинации от двете заедно не биха ме заитнригували. Не съм голям фен на идеята 2/3/4/100 във едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даймбег модела и мене много ме кефи , затова гласувах за него . Някак си му е по-топъл звука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Даймбег модела и мене много ме кефи , затова гласувах за него . Някак си му е по-топъл звука ...

имал/чувал ли си ги и двете? в смисъл на живо.

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даймбег модела и мене много ме кефи , затова гласувах за него . Някак си му е по-топъл звука ...

имал/чувал ли си ги и двете? в смисъл на живо.

В един магазин (не бих казал на живо) съм пробвал GCB-95F и DB 01 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз гласувах за 535Q вече година и половина свиря с такова и определено е много яко и има много възможности, друг въпрос е че след известно време ти писва да въртиш постоянно копчетата и си караш с едни и същи настройки :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз гласувах за 535Q вече година и половина свиря с такова и определено е много яко и има много възможности, друг въпрос е че след известно време ти писва да въртиш постоянно копчетата и си караш с едни и същи настройки :green:

+1 :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз гласувах за 535Q вече година и половина свиря с такова и определено е много яко и  има много възможности, друг въпрос е че след известно време ти писва да въртиш постоянно копчетата и си караш с едни и същи настройки  :green:

+1 :virtuoz:

+ още 1 :cheers:

 

Аз сравнявах на даймбег модела и 535. Доста се чудех и след като посвирих порядъчно време ту на единият, ту на другият си избрах 535Кю. Не съжалявам.

 

Факт е също, че зелената маскировъчна окраска ми навява спомени за онези хорица дето се моткат из горите с едни пушки на рамо ... някак си не ми допадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно 535Кю взе най-много гласове. Aма си е и най-скъпо де...

ми аз гласувах за 535Q вече година и половина свиря с такова и определено е много яко и има много възможности, друг въпрос е че след известно време ти писва да въртиш постоянно копчетата и си караш с едни и същи настройки 

 

Е да, ама ако решиш в един хубав момент, връткаш и се сменя... а не - бъркаш в джоба и се сменя :D

 

интересно че никой не предложи Morley...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от това какво 6те вириш с него

Този въпрос става за китара и за кубе, но не мисля, че е уместен за Вах. Ако кажа че ще свиря Металика ще ми кажеш модела на Кърк, а ако кажа Сач - 535 ли? А ако кажа че ще свиря мои си работи? Или се опитам да генерализирам и кажа някакъв стил, примерно метъл.

Звука зависи от китара, кубе и други ефекти мнооого повече отколкото от Ваха и може да се окаже, че със модела на Хамет по-добре излиза Сатриани.

 

Но все пак аз не гоня това.

 

На мене идеята от тази анкета е хората да ми кажат какво предпочитат, кое е издръжливо/хубаво и защо. Всичко това разбира се никой не може да каже, но от повече мнения мога да си създам някаква представа.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

познавам човек който има 535Q и дава мило и драго да го смени с GCB-95Q.

Аз имам 95Q и не смятам да се разделям с него :metalist:

 

а за издръжливост ...всички модели са като танкове :metalist:

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аеее сичките са еднакви е...само дето пред някой има имена на китаристи...това в рамките на шегата..ама съм свирил и на базовиа модел и на модел на даймбег дариел..и звездна разлика не видях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо ама разликата е ОГРОМНА :)

базовия модел работи само на 1 честота

а на модела на Даръл честотата е плаваща

и имаш 6 опции :)

това ако не е разлика ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.