Jump to content
Българският форум за музиканти

bluelemons power supply


Recommended Posts

Ами понеже съвсем случайно ми попадна едно захранване от МО (магнитно оптично устройство) и реших да си сглобя захранване на 9 и 12V. Предполагам че като става въпрос за МО е добре филтрирано и стабилизирано. Има 5 и 12V, слот за LED и вентилатор. Моднах една кутия от PC захранване и бутнах вътре старото ми 9V захранване (филтрирано и стабилизирано по на nikifena схемата) и това 12V - товото. Ефекта който бачка и на 12V много по - гот звукна. Една идея повече компресия и доста по изчистен драйв. Учудих се че като включих всичко освен шума от усилвателя не се чуваше нищо друго. А преди имаше някакви шумове и от ефектите. Не знам поради какви причини, но съм вери хепи. girl_witch.gif Ей го дей. cheers.gif

 

 

91229639.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

18529147.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не си доволен от старото захранване е имало причина.

Подреди паяжината и може да получиш още по-добър резултат.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе ми думата от устата.В момента изглежда както се изрази един мой началник като радио на Телефункен,нарочно разбъркано за да не му се разбере схемата :)Между другото нямаше ли да се хване и в по малка кутия,в смисъл по плоска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами възможно е да не съм имал добра маса на старото захранване. Със сигирно нямаше и заземяване, а тук има. Не знам до колко оказва влияние. Иначе щеше да влезе и в по малка кутия, но тази ми беше налична. Паяжината съм я поподредил малко преди да затворя кутията, с няколко свински опашлета. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.